Najnowsza aktualizacja 4.2.0 dostępna na czytniki inkBOOK Calypso Plus oraz inkBOOK Focus przyniosła niespodziankę, która ułatwi nawigację w dolnym menu urządzenia. Zmienia się bowiem nazwa miejsca, z którego możesz pobierać wszystkie aplikacje.

Chcemy, by korzystanie z naszych produktów było bezproblemowe i przyjemne. Dlatego też po wprowadzonych ulepszeniach w najnowszej aktualizacji przekształciliśmy dobrze znane Ci inkBOOK Apps w… w inkBOOK Plus.  

Wszystko po to, by nawigacja w dolnym menu czytnika oraz w jego ustawieniach była jeszcze prostsza, przejrzysta i intuicyjna. 

Zmiana nazwy na inkBOOK Plus pozwala też na jedną ważną rzecz: łatwiejsze odróżnienie miejsca, w którym znajdziesz zainstalowane już aplikacje (“Aplikacje”), od miejsca, w którym wyszukasz resztę aplikacji czekających na instalację (“inkBOOK Plus“).

Warto więc powtórzyć: jeśli jesteś użytkownikiem, który zaktualizowali swój czytnik do oprogramowania 4.2.0, wszystkie aplikacje gotowe do pobrania znajdziesz od teraz w inkBOOK Plus. 


inkBOOK Plus - skąd wzięła się nazwa?

To oczywiste nawiązanie do naszego bestsellerowego modelu inkBOOK Calypso Plus. 

Chcieliśmy również w ten sposób pokazać, że dokładnie w tym miejscu znajdziesz więcej dostępnych aplikacji do pobrania. Plus naturalnie kojarzy się z czymś ekstra, ale również z dodaną wartością. 

I to właśnie sedno inkBOOK Plus, dzięki któremu masz dostęp do dodatkowych aplikacji, które znajdziesz tylko na czytniku inkBOOK. 

Sprawdź: Pełna lista ulepszeń, które czekają na Ciebie w aktualizacji 4.2.0.