inkBOOK, czyli czytnik ebooków do mangi

Czytnik ebooków do mangi

Szukasz czytnik ebooków do mangi? Od teraz kultowe tytuły możesz czytać na czytniku inkBOOK w dedykowanych do tego aplikacjach. I to zupełnie za darmo.

Wciągająca fabuła, wyraziste postacie i mnogość podejmowanych tematów to tylko kilka z cech, które przyciągają do tego typu publikacji coraz więcej czytelników. 

Nic więc dziwnego, że mangi na czytniku inkBOOK to temat, który od początku wzbudzał ogromne zainteresowanie naszych użytkowników. Poniżej znajdziesz wszystkie informacje, których potrzebujesz, by odtwarzać mangi na czytnik ebooków. 

Na czym czytać mangę? 

Specyficzny sposób czytania mang (od prawej do lewej) wymagał więc stworzenia odpowiednich aplikacji, które we właściwy sposób wyświetlałyby treść. Do tej pory możliwości było kilka, wliczając w to oczywiście komputery stacjonarne, laptopy, tablety czy telefony komórkowe.

I o ile problem z zainstalowaniem i korzystaniem z aplikacji nie występował na tychże urządzeniach, z czytnikami ebooków nie było to jednak tak proste. Do tego momentu. 

Czy na czytniku można czytać mangę?

Oczywiście! Pamiętaj jednak, że nie wszystkie czytniki ebooków dostępne aktualnie na rynku dadzą Ci tę możliwość. Dlatego, jeśli chcesz wybrać odpowiedni czytnik e-booków do mangi, kieruj się dwoma ważnymi aspektami: 

 • dostępem do aplikacji, które umożliwiają czytanie mangi na czytniku,
 • dostępem do treści, które osobiście uważasz za interesujące. 

Zastanawiasz się więc, jaki czytnik do mangi wybrać? Taki, który da Ci wszystko to, co dla prawdziwego otaku najważniejsze, czyli czytnik inkBOOK Calypso Plus lub inkBOOK Focus.  

Gdzie można czytać mangi za darmo?

W aplikacjach dostępnych na czytniku inkBOOK takich jak Manga Plus, która udostępnia użytkownikom katalog mang zupełnie za darmo i przede wszystkim - legalnie. 

Dzięki temu już teraz możesz sięgnąć po kultowe mangi na czytnik ebooków, w tym m.in.:

 • Bleach, 
 • Naruto, 
 • Boruto, 
 • Dragon Ball, 
 • Demon Slayer, 
 • Death Note, 
 • Jujutsu Kaisen,
 • My Hero Academia, 
 • Jojo’s Bizarre Adventure, 
 • One Piece…  
 •  …i wielu, wielu innych.

Twoje ulubione mangi na czytniku są teraz na wyciągnięcie ręki! 

Jak czytać mangi na czytniku inkBOOK?

To proste. Wystarczy pobrać i zainstalować dedykowane aplikacje mangi na czytnik ebooków np. Manga Plus prosto z APK Pure. Tak jak wspomnieliśmy, jest ona w zupełności darmowa, a by mieć dostęp do treści trzeba jedynie podłączyć czytnik do internetu. 

Tego typu aplikacje nie wymagają logowania, jednak by zapisywać ulubione tytuły i postęp czytania rozważ założenie konta.

Dla każdego fana mangi korzystanie z nich będzie bardzo intuicyjne, a do wyboru spośród dostępnych języków jest m.in. angielski lub hiszpański. 

Ważne! Mangi na czytniku inkBOOK możesz czytać tylko na modelach 6’ Calypso Plus oraz 7’ Focus. Oba urządzenia wyposażone są w ekran E Ink, który imituje kartkę papieru, dzięki czemu możesz czytać na nim przez wiele godzin bez uczucia zmęczenia wzroku. 

To ogromne udogodnienie dla wszystkich miłośników mangi, którzy do tej pory czytali głównie na telefonie czy tablecie. 

Mangi na czytnik ebooków. Tysiące tytułów obok Ciebie! 

Korzystanie z czytnika ebooków inkBOOK samo w sobie ma wiele korzyści i zalet, w tym czytanie w pełnym słońcu, możliwość odtwarzania audiobooków, wewnętrzna pamięć mieszcząca nawet do 10 tys. książek czy dostęp do wszystkich najważniejszych czytelniczych aplikacji na rynku. 

Dokładając do tego zestawu możliwość czytania mangi, urządzenia inkBOOK stają się wspaniałą alternatywą dla wszystkich miłośników japońskich komiksów, których z roku na rok przybywa coraz więcej.     

Dlatego, jeśli jesteś jednym z nich i zastanawiasz się, czy można czytać mangi na czytniku… to teraz doskonale wiesz, że jest to możliwe na urządzeniach inkBOOK.


Dodaj komentarz

Uwaga: komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich publikacją.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.