Aplikacja Gazeta Wyborcza na czytnik inkBOOK

Aplikacja Gazeta Wyborcza na czytnik inkBOOK

Gazeta Wyborcza na czytniku inkBOOK. Czytaj prasę bez wychodzenia z domu!

Najświeższe wydania od razu w dniu premiery i to bez konieczności wychodzenia z domu. Właśnie takie korzyści daje Ci aplikacja „Gazeta Wyborcza” na czytniku inkBOOK. Sprawdź, co zrobić, by Twoja ulubiona prasa na czytniku ebooków była zawsze pod ręką! 

Aplikacja Gazety Wyborczej znajdzie swoich miłośników wśród fanów prasy w wydaniu elektronicznym.

Jest to rozwiązanie idealne dla osób, które chcą być na bieżąco zawsze i wszędzie. To zasługa łatwego dostępu do najnowszych informacji z kraju i ze świata. 

Warto jednak podkreślić, że prasa na czytnikach ebooków inkBOOK nie jest nowością samą w sobie. 

Jak zaprenumerować „Gazetę Wyborczą” na inkBOOK? 

Dedykowaną aplikację „Gazeta Wyborcza” znajdziesz na swoim czytniku inkBOOK w folderze „Aplikacje”.

Wydanie dzisiejsze oraz wszystkie dodatki (m.in. „Wysokie Obcasy”, „Duży Format” czy „Magazyn Książki”) trafią na urządzenie od razu w dniu premiery, bez konieczności wychodzenia z domu! 

Jak korzystać z Wyborczej na urządzeniach inkBOOK?

Gazetę Wyborczą znajdziesz bezpośrednio w zakładce „Aplikacje”, co pozwoli Ci na szybkie wyszukanie jej na Twoim czytniku.

Uwaga: aplikacja „Gazeta Wyborcza” działa na modelach inkBOOK Calypso Plus oraz inkBOOK Focus! 

Jak więc wygląda dostęp do Wyborczej na czytniku? Po uruchomieniu aplikacji, na start dostajesz dostęp do 3 artykułów bez konieczności zakładania konta. 

WAŻNE! Kupując czytnik inkBOOK dostajesz zupełnie ZA DARMO kod na 30 dni do cyfrowej prenumeraty Gazety Wyborczej w pakiecie Biznes! 
 
Przy pierwszym otworzeniu aplikacji wyświetli się samouczek, który krok po kroku wyjaśni Ci wszystkie najważniejsze funkcje. Dzięki temu dowiesz się, że do Twojej dyspozycji są dwa panele menu — górny i dolny. 

W pierwszym znajdziesz takie istotne sekcje jak: Kraj, Świat, Miasta czy Podcasty. Z kolei po prawej stronie Twoją uwagę powinien przykuć symbol plusa. To właśnie dzięki niemu możesz zmieniać lub dodać inne interesujące Cię sekcje, które będą widoczne w tym panelu. Są to m.in.: 

✔ Wyborcza.biz, 
✔ Wyborcza Classic, 
✔ Magazyn Książki do czytania,
✔ Wysokie Obcasy, 
✔ Duży Format,
✔ Ale Historia, 
✔ Kultura,
✔ Sport, 
✔ Technologie.

Zwróć także uwagę na sekcję „Miasta” — to właśnie tutaj znajdują się wiadomości lokalne. Kliknij opcję „zmień” i wybierz konkretną miejscowość z rozwijanej listy. Od teraz będziesz na bieżąco z najważniejszymi newsami z Twojej okolicy. 

Aplikacja „Gazeta Wyborcza” jest dla Ciebie. Czytaj, zapisuj i zmieniaj

Drugi, dolny panel menu, składa się z czterech bardzo istotnych z punktu widzenia użytkownika funkcjonalności. 

 1. Jedynka — tak określa się najważniejszą stronę każdego wydania. Znajdziesz tutaj najświeższe i najważniejsze wiadomości danego dnia — dokładnie tak jak na pierwszej stronie papierowej „Gazety Wyborczej”.
 1. Sekcje — to miejsce, w którym zarządzasz interesującymi Cię magazynami np. „Wysokie Obcasy”, „Duży Format” czy „Magazyn Książki”. Masz do nich dostęp także w zakładce „Konto” oraz wybierając przycisk „Dodaj” (plus) na końcu listy.
 1. Zapisane — inaczej zestawienie wszystkich powiadomień, które wysłała do ciebie „Gazeta Wyborcza”. Co więcej, to właśnie tutaj znajdziesz wszystkie artykuły, które dodasz do schowka.
 1. Konto — najważniejsze ustawienia dotyczące twojego konta aplikacji „Gazeta Wyborcza”. Informacje na temat Twojej prenumeraty cyfrowej, otrzymywanych newsletterów czy istotnych podpowiedzi.

Jednak to nie koniec! Jakie jeszcze możliwości daje Ci dostęp do Wyborczej na urządzeniach inkBOOK? 

„Gazeta Wyborcza” na czytniku inkBOOK. Spersonalizuj stronę

Komfortowa lektura to przede wszystkim dostosowanie ustawień strony do swoich czytelniczych potrzeb. Bez najmniejszego problemu możesz zrobić to także w aplikacji „Gazeta Wyborcza” na urządzeniu inkBOOK.

Jak to zrobić? Bardzo prosto — wystarczy, że wchodząc w interesujący Cię artykuł, skorzystasz z opcji ustawień tekstu oznaczonych symbolem „Aa” w dolnym menu. To właśnie tutaj możesz zmienić ustawienia: 

 • czcionki (szeryfowa, bezszeryfowa); 
 • motywu (systemowy, jasny, ciemny); 
 • wielkości wyświetlanego tekstu. 

Z poziomu czytanego artykułu możesz:

 • dodać go do schowka,
 • przetłumaczyć za pomocą tłumacza Google 
 • zapisać do aplikacji Pocket
 • wysłać bezpośrednio na swój wirtualny dysk w usłudze OneDrive. 

„Gazeta Wyborcza” wydanie internetowe to nieograniczone możliwości 

Udostępnienie aplikacji „Gazeta Wyborcza” na czytniki inkBOOK to kolejny krok w stronę miłośników prasy tradycyjnej. 

Prenumerata cyfrowa Wyborczej zyskała kolejny nośnik, który pozwala na komfortowe i bezpieczne dla oczu czytanie. To także błyskawiczne dostarczanie treści już w dniu premiery danego tytułu prasowego oraz elektroniczny dostęp do archiwalnych wydań papierowych. 

Czytnik ebooków w zestawie z prenumeratą Wyborczej Biznes

Skorzystaj z okazji i kup czytnik inkBOOK w zestawie z voucherem na abonament Gazety Wyborczej w pakiecie Biznes na 6 lub 12 miesięcy. Do wyboru masz aż cztery warianty: 

To nie koniec! Masz czytnik i zainteresowała Cię prenumerata Wyborczej w pakiecie Biznes? Zobacz naszą ofertę na specjalny voucher, który upoważnia Cię do korzystania z abonamentu przez 6 lub 12 miesięcy. 

WAŻNE! z subskrypcji możesz korzystać na kilku urządzeniach. Przy darmowym 30-dniowym kodzie dodawanym do zamówień złożonych na www.inkbook.pl nie musisz nawet podpinać karty kredytowej!

Dodaj komentarz

Uwaga: komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich publikacją.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.