• Empik Go

EMPIK GO NA CZYTNIK

Ebooki na czytnik w aplikacji Empik Go to kolejna możliwość czytania w abonamencie. Za stałą, miesięczną opłatą otrzymujemy dostęp zarówno do ebooków, jak i audiobooków. Wystarczy zarejestrować konto, wykupić wybrany abonament i można się cieszyć stałym dostępem do ulubionych autorów w Empik Go.

empik go na czytnik ebook

JAKI CZYTNIK DO EMPIK GO?

Najlepszy czytnik do Empik Go to model inkBOOK Calypso Plus - na tym urządzeniu można w pełny sposób korzystać z aplikacji. Co to oznacza? Że w praktyce aplikacja Empik Go pozwala zarówno przeglądać katalog książek na czytniku, jak i pobierać bezpośrednio do biblioteki aplikacji wyszukane pozycje.

I wszystko to odbywa się tylko na czytniku. Nie potrzebujemy innego urządzenia - telefonu czy komputera.  

JAK POBRAĆ EMPIK GO NA CZYTNIK?

Żeby zacząć korzystać z Empik Go na czytniku inkBOOK Calypso Plus wystarczy mieć włączona funkcję WiFi i zainstalować proponowaną w inkBOOK Aps aplikację.

JAK DZIAŁA EMPIK GO NA CZYTNIKU inkBOOK?

Po zalogowaniu się na koncie aplikacji na czytniku możemy od razu przeglądać katalog i wybrane książki pobierać wprost do biblioteki w aplikacji. Nie potrzebujemy do tego żadnego innego, pośredniego urządzenia. Wystarczy jedynie dostępu do WiFi. 
Natomiast pobrane do biblioteki aplikacji Empik Go książki możemy już czytać bez dostępu do sieci, gdziekolwiek jesteśmy. 

empik go na czytnik ebook

AUDIOBOOKI I EBOOKI NA CZYTNIKU

Aplikacja Empik Go na czytniku inkBOOK Calypso Plus pozwala nie tylko czytać książki, ale również ich słuchać. Zasada pobierania audiobooków jest taka sama jak w przypadku e-booków.