• Kariera

Aktualne oferty pracy:

Specjalista ds. Logistyki

Opis stanowiska pracy

  • Obsługa procesów logistycznych pod kątem rozładunków, załadunków, wprowadzania danych do systemu,rozpakowywania i pakowania
  • Aktywne poszukiwanie ofert na przewozy i przeloty międzynarodowe cargo,
  • Tworzenie dokumentacji  transportowej,
  • Kompletowanie dokumentacji, odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów w obszarze logistyki,
  • Przestrzeganiem procedur w obszarze administracyjno-księgowym oraz weryfikacja poprawności wprowadzonych danych w systemie,
  • Komunikacja z klientami oraz innymi działami firmy i inne prace logistyczne.

Oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w logistyce i/lub administracji i/lub księgowości,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • uczciwość, rzetelność, skrupulatność i odpowiedzialność,
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole,
  • Podstawowa znajomość gospodarki magazynowej oraz podstaw zarządzania zapasami,
  • Znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego,
  • Mile widziana znajomość podstaw elektroniki.

Oferujemy:

  • umowę o pracę (pełny etat),
  • szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie łączącej nowoczesne technologie z literaturą.

Tresc(1).png

Software Quality Asurance (QA)  -  Software Tester

  • Dbanie o najwyższą jakości testowanego oprogramowania
  • Testy manualne aplikacji mobilnych, desktopowych, serwerowych, etc.
  • Tworzenie scenariuszy testowych i zlecanie automatyzacji testów,
  • Raportowanie błędów i dokumentowanie przebiegu testów
  • Wpływanie na procesy aby zapobiegać ewentualnym błędom
  • Podnoszenie jakości oprogramowania - wpływ na planowanie i design,
  • Kontakt z klientem wewnętrznym i współpraca z programistami,

Oczekujemy

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Uczciwość, rzetelność, skrupulatność i odpowiedzialność,
  • Komunikatywność, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole,
  • Dociekliwość i umiejętność klarownego i wnikliwego dokumentowania,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Mile widziana znajomość narzędzi do raportowania i ewidencji błędów (GitLab, Jira, itp.),
  • Mile widziane doświadczenie w QA, testowaniu oprogramowania oraz  znajomość podstaw elektroniki.