• Legimi

LEGIMI Z CZYTNIKIEM inkBOOK

Jaki czytnik ebooków? Taki, na którym możesz czytać w abonamencie! Czytnik inkBOOK to jedyny czytnik ebooków, na którym działa pełna aplikacja Legimi. 

Co to oznacza w praktyce? Że możesz przeglądać katalog książek Legimi bezpośrednio na czytniku, wybierać i dodawać książki do aplikacji bez użycia kolejnego urządzenia. Pobierasz i czytasz wygodnie na swoim czytniku. 

CZYTNIK EBOOKÓW Z LEGIMI  -  WYGODNIE, BO W ABONAMENCIE

Z aplikacją Legimi na czytniku ebooków inkBOOK nie ominie Cię już żadna nowość czy bestseller, na które czekasz. Miesięczna opłata - równowartość jednej książki pozwala na czytniku inkBOOK mieć dostęp do 60.000 książek w ramach abonamentu Legimi. Czytasz gdziekolwiek jesteś,  zarówno w trybie online, jak i offline.

legimi1140x550.jpg

JAK DODAWAĆ KSIĄŻKI Z LEGIMI NA CZYTNIK EBOOKÓW?

Wystarczy jedno kliknięcie i wybrana przez Ciebie książka - bez korzystania z komputera czy innych, dodatkowych urządzeń pojawi się na czytniku. Stwórz własną wirtualną półkę z książkami, sprawdzaj statystyki czytania, dostosuj czcionkę do swoich potrzeb i czytaj zarówno w trybie online, jak i offline. Ciesz się lekturą z Legimi bez limitu na czytniku inkBOOK gdziekolwiek jesteś.

LEGIMI NA CZYTNIKU ZA DARMO

Więcej informacji o tym, jak zacząć korzystać z Legimi na czytniku inkBOOK przeczytacie w tym artykule.. Istnieje kilka sposobów, by sprawdzić czy spodoba nam się ta forma czytania książek bez ponoszenia kosztów. 

Legimi na czytnku inkbook

Możemy skorzystać z 7-dniowego dostępu próbnego od Legimi lub z 60-dniowego kodu od Legimi przy zakupie czytnika inkBOOK Calypso Plus
w sklepie producenta na inkbook.pl.