Od teraz kupując czytnik inkBOOK Calypso Plus lub inkBOOK Focus w oficjalnym sklepie inkBOOK do zamówienia możesz dodać darmowy kod do Empik Go Max na 30 dni!

Jednym z trzech dostępnych abonamentów w usłudze Empik Go jest opcja Empik Go Max. W tym pakiecie czytasz i słuchasz bez żadnych ograniczeń. Daje Ci więc dostęp do wszystkich e-booków, audiobooków i podcastów w aplikacji! 

Uwaga! Kody działają tylko dla nowych klientów. Pozwalają na darmowe korzystanie z abonamentu Empik Go Max przez 30 dni. Musisz jednak pamiętać, by kod dodany do Twojego zamówienia zrealizować przed upływem jego ważności

Jak dostać darmowy kod do Empik Go Max?

Wystarczy, że kupisz czytnik inkBOOK w naszym oficjalnym sklepie! 

Po wejściu na stronę produktu możesz wybrać kod do Empik Go Max z rozwijanej listy “wybieram darmowy kod”, która znajduje się po prawej stronie, zaraz obok produktowego zdjęcia czytnika.

Z trzech dostępnych opcji wybierz Empik Go Max i… gotowe! Do Twojego zamówienia dodamy kod, który pozwoli Ci na darmowe korzystanie z tej usługi aż przez 30 dni!  

Jak zrealizować darmowy kod do Empik Go Max? 

  1. Wejdź na: www.empik.com/gofree.
  2. Zarejestruj się, wypełnij wymagane w formularzu dane (w tym te do karty płatniczej).
  3. Spokojnie, Twoja karta nie zostanie obciążona przez 30 dni! 
  4. Następnie połącz czytnik z WiFi i pobierz aplikację Empik GO z inkBOOK Apps.
  5. Zaloguj się do aplikacji i gotowe!

W katalogu Empik Go do Twojej dyspozycji jest ponad 100 tys. audiobooków, ebooków, podcastów i komiksów. Czytaj, słuchaj bez ograniczeń z Empik Go Max na czytniku inkBOOK!