30 dni do Empik Go przy zakupie czytnika inkBOOK!

Od teraz kupując czytnik inkBOOK Calypso Plus lub inkBOOK Focus w oficjalnym sklepie inkBOOK do zamówienia możesz dodać darmowy kod do Empik Go Mini na 30 dni!

Jednym z trzech dostępnych abonamentów w usłudze Empik Go jest opcja Empik Go Mini. W ciągu 30 dni możesz dodać na swoją półkę 2 książki w wybranym formacie - ebook lub audiobook. Daje Ci więc dostęp do wybranych e-booków i audiobooków! 

Empik Go na czytnik ebook. Dla kogo kod? 

Uwaga! Kody działają tylko dla nowych klientów. Pozwalają na darmowe korzystanie z abonamentu Empik Go Mini przez 30 dni. Musisz jednak pamiętać, by kod dodany do Twojego zamówienia zrealizować przed upływem jego ważności

Jak dostać darmowy kod do Empik Go Mini?

Wystarczy, że kupisz czytnik inkBOOK w naszym oficjalnym sklepie! 

Wejdź na stronę produktu. To właśnie tutaj możesz wybrać kod do Empik Go Mini. Kliknij rozwijaną listę nazwaną „wybieram darmowy kod”. Znajdziesz ją po prawej stronie, zaraz obok produktowego zdjęcia czytnika.

Empik Go czytnik ebook

Z trzech dostępnych opcji wybierz Empik Go i… gotowe! Do Twojego zamówienia dodamy specjalny kod. Pozwoli Ci na korzystanie z tej usługi aż przez 30 dni zupełnie za darmo.

Jak zrealizować darmowy kod do Empik Go Mini? 

  1. Wejdź na: www.empik.com/gofree.
  2. Zarejestruj się. Wypełnij wymagane w formularzu dane (w tym te do karty płatniczej).
  3. Spokojnie, Twoja karta nie zostanie obciążona przez 30 dni! 
  4. Następnie połącz czytnik z WiFi i pobierz aplikację Empik Go z inkBOOK Apps.
  5. Zaloguj się do aplikacji i gotowe!

W katalogu Empik Go do Twojej dyspozycji jest ponad 100 tys. audiobooków, ebooków, podcastów i komiksów. Czytaj, słuchaj z Empik Go Mini na czytniku inkBOOK!