Wielu użytkowników szukając możliwości czytania w ten sposób, wpisuje w wyszukiwarki frazę empik go jaki czytnik. I nic dziwnego, bo aplikacja Empik Go to kolejna opcja, która umożliwia czytanie i słuchanie audiobooków.

 

EMPIK GO – JAKI CZYTNIK DO APLIKACJI

Na czytniku e booków inkBOOK Calypso Plus korzystanie z aplikacji Empik Go jest bardzo wygodne i intuicyjne. Zainstalowanie aplikacji trwa dosłownie chwilę (musisz mieć możliwość skorzystania z WiFi) i od tej chwili możemy przeglądać i korzystać zawartość zasobów Empik Go.

Żeby czytać i korzystać z Empik Go raz pobrane książki nie trzeba mieć stałego dostępu do WiFi.

O tym jak korzysta się z aplikacji na czytniku inkBOOK Calyspo Plus możecie przeczytać w teście Roberta Drózda ze Świata Czytników.

Jaki czytnik do zEmpik Go?

 

JAK POBRAĆ EBOOKI Z EMPIK GO NA CZYTNIK?

Procedura pobierania książek jest bardzo prosta. Wystarczy zainstalować proponowaną w inkBOOK Apps aplikację Empik Go i uruchomić. Następnie na pasku menu w aplikacji za pomocą przycisku Szukaj z ikonką lupki wyszukujemy z katalogu interesujący nas tytuł i pobieramy go wprost do naszej “biblioteki”. Pobrane w ten sposób książki możemy czytać lub słuchać już bez konieczności podłączania WiFi.

EMPIK GO NA CZYTNIKU

Czytnik ebooków inkBOOK Calypso Plus to jedyny czytnik na rynku, który umożliwia pełne korzystanie z Empik GO, nie jest jedynie synchronizacją półki, ale wszystkie pobrane wcześniej książki pojawią się w naszej bibliotece.

Równie wygodnie wygląda rozwiązanie z przesyłaniem zakupionych książek na czytnik, jeśli którąś postanowimy kupić tradycyjnie. Kupując w Empik, Woblink czy Ebookpoint możemy łatwo i szybko po opłaceniu książki przesłać ją bezpośrednio na czytnik. Jak to działa można przeczytać tutaj.

AUDIOBOOKI I EBOOKI EMPIK GO NA JEDNEJ PÓŁCE STAŁY

Co ważne użytkownicy aplikacji Empik Go na e-czytniku inkBOOK Calypso Plus mogą mieć dostęp zarówno do ebooków, jak i audiobooków. Po uruchomieniu aplikacji i założeniu konta, możemy od razu przejść do przeglądania i pobierania książek i audiobooków.

Jeśli chcecie wcześniej przetestować korzystanie z abonamentu i przekonać się jak to działa bez ponoszenia kosztów to warto zajrzeć do artykułu o bezpłatnych sposobach czytania w abonamencie

JAKIE SĄ ZALETY KORZYSTANIA Z EMPIK GO NA CZYTNIKU EBOOKÓW INKBOOK CALYPSO PLUS?

  • oszczędzasz miejsce w domu
  • oszczędzasz pieniądze
  • otrzymujesz ekspresowy dostęp do ulubionych aplikacji
  • używasz tylko czytnika (bez konieczności korzystania z komputera)
  • wybierasz ebooki bezpośrednio przez czytnik
  • nie potrzebujesz wifi, żeby czytać pobrane książki