• Vouchery

Zaskocz swoich bliskich wyjątkowym upominkiem i podaruj voucher na ebooki i audiobooki w prezencie! Bogaty wybór cyfrowych treści, które idealnie sprawdzą się jako oryginalne podarunki dla miłośników czytania i słuchania. Niezależnie od gustu literackiego obdarowanej osoby, vouchery dają dostęp od bestsellerów po literaturę faktu, fantastykę czy prasę.


Vouchery na prezent to możliwość podarowania nie tylko fascynujących historii, ale również wyboru. Dajesz obdarowanej osobie wolność wyboru spośród setek tytułów dostępnych w ramach oferowanych voucherów. Każdy może dostosować otrzymane ebooki i audiobooki w prezenciedo swoich indywidualnych preferencji czytelniczych. 

Kupującvouchery na prezent,masz gwarancję, że obdarowana osoba otrzyma coś, co naprawdę ją zainteresuje. To upominek, który zawsze trafi w gusta nawet najbardziej wymagającego czytelnika.

Aplikacja Gazety Wyborczej na czytnikach inkBOOK!  Kup wyjątkowy pakiet na 6 lub 12 miesięcy dla tych, którzy kochają czytać! Przekonaj się jak korzystać z Wyborczej na czytnikach inkBOOK i bądź na bieżąco z najważniejszymi informacjami z Polski i ze świata.