• Aktualizacja oprogramowania inkBOOK Calypso Plus

AKTUALIZACJE OPROGRAMOWANIA

 

Najnowsza wersja oprogramowania: 4.2.0

CO ULEPSZYLIŚMY?

Ulepszenia czytników inkBOOK, które czekają na Ciebie po pobraniu najnowszego update’u oprogramowania: ⤵

 • Zmiana nazwy inkBOOK Apps na inkBOOK Plus - pozwoli to na jeszcze łatwiejsze odróżnienie miejsca, w którym znajdziesz zainstalowane już aplikacje (“Aplikacje”), od miejsca w którym wyszukasz resztę aplikacji gotowych do zainstalowania (“inkBOOK Plus).

 • Włączanie i wyłączanie Wi-Fi poprzez kliknięcie na ikonę na górnym pasku bez konieczności jego rozwijania.

 • Przechodzenie do kolejnych stron w aplikacji “Biblioteka” za pomocą przycisków fizycznych. 

 • Ulepszony wygląd i poprawa czytelności komunikatów systemowych.

 • Dodano sortowanie alfabetyczne po nazwach kolekcji w “Bibliotece”.

 • Dodano język włoski w interfejsie czytnika. 

 


AKTUALIZACJA POPRZEZ OTA:

 1. Jeśli Twoje urządzenie nie jest połączone z Internetem, wejdź w Ustawienia, wybierz Wi-Fi i wprowadź dane sieci, do której chcesz uzyskać dostęp.

 2. Jeśli po połączeniu z WiFi, informacja o aktualizacji nie pojawi się automatycznie na ekranie czytnika, kliknij ikonę "Ustawienia" w menu "Aplikacje" i wybierz "Informacje o inkBOOKu", a następnie kliknij na "aktualizacje systemowe" -> "wyszukaj aktualizacje".

 3. Jeśli wersja oprogramowania na Twoim czytniku będzie najnowsza, pojawi się komunikat "Oprogramowanie jest aktualne!".

 4. Jeśli aktualizacja będzie nieaktualna, pojawi się komunikat "Znaleziono aktualizację. Czy chcesz pobrać i zainstalować najnowszą aktualizację?". Wybierz "tak", aby rozpocząć aktualizację.

 5. Zalecamy podłączenie urządzenia do źródła zasilania lub komputera podczas pobierania i instalowania aktualizacji, aby upewnić się, że ma wystarczający stan naładowania do przeprowadzenia  aktualizacji.

 MANUALNA AKTUALIZACJA:

 1. Kliknij na pobierz paczkę zip, aby pobrać plik z aktualizacją na komputer.
 2. Podłącz czytnik do komputera i skopiuj pobrany plik zip UPDATE do pamięci wewnętrznej czytnika.
 3. Wejdź w "Ustawienia" w menu "Aplikacje" i wybierz "Informacje o inkBOOKu", a następnie kliknij na "aktualizacje systemowe" -> "check update".
 4. Jeśli wersja oprogramowania na Twoim czytniku będzie najnowsza, pojawi się komunikat "Oprogramowanie jest aktualne!".
 5. Jeśli aktualizacja będzie nieaktualna, pojawi się komunikat "Znaleziono aktualizację. Czy chcesz pobrać i zainstalować najnowszą aktualizację?". Wybierz "tak", aby rozpocząć aktualizację.
 6. Zalecamy podłączenie urządzenia do źródła zasilania lub komputera podczas pobierania i instalowania aktualizacji, aby upewnić się, że ma wystarczający stan naładowania do przeprowadzenia aktualizacji.
 
Proces aktualizacji może potrwać kilka minut. Po jego zakończeniu czytnik uruchomi się ponownie.