Wyślij na inkBOOKa: bezprzewodowe przesyłanie plików na czytnik inkBOOK

Funkcja "Wyślij na inkBOOKa" - dwie osoby siedzące na kanapie i korzystające z czytnika inkBOOK

Wyślij na inkBOOKa: bezprzewodowe przesyłanie plików na czytnik inkBOOK

Bez kabli, bez problemu! Sprawdź funkcję „Wyślij na inkBOOKa”. Bezprzewodowa usługa przesyłania plików do biblioteki czytnika e-booków inkBOOK. 

Do tej pory możliwość dodawania książek i przesyłania plików na czytnik możliwa była tylko na trzy sposoby. 

Przesyłanie plików na czytnik inkBOOK — jak to zrobić?

Pierwszy sposób to „tradycyjne” kopiowanie plików do pamięci wewnętrznej czytnika za pomocą kabla USB. To rozwiązanie pozwala Ci wgrać ebooka na czytnik do odpowiedniego folderu w pamięci urządzenia.

Metoda jest niezawodna, jednak wielu użytkowników określa ją jako dość niewygodną. Ze względu na konieczność połączenia czytnika z komputerem.

Drugim sposobem jest podłączenie do urządzenia zewnętrznej karty pamięci, na której wgrane są interesujące nas lektury. 

Ostatnią metodą przesyłania plików do inkBOOKa, jest skorzystanie z usługi Midiapolis Drive. Na czytniku widoczna jest jako aplikacja „Dysk”. Umożliwia zalogowanym użytkownikom pobieranie plików dodanych wcześniej do chmury prosto na czytnik ebooków

Metoda ta została wygaszona z początkiem września 2019 roku.

Stworzyliśmy więc usługę, która pozwala na bezprzewodowe przesyłanie plików. „Wyślij na inkBOOKa” to wygodne rozwiązanie, które pozwala Ci wgrać ebooka do swojego czytnika. Wysyłasz go w załączniku na maila przypisanego do Twojego urządzenia.

Jak działa "Wyślij na inkBOOKa"?

Przesyłanie plików na inkBOOK to banalnie prosta sprawa! Usługę „Wyślij na inkBOOKa możesz aktywować w menu czytnika. Wybierz Ustawienia, a następnie „Wyślij na inkBOOKa”. Po zaakceptowaniu regulaminu zostaje podany adres email, na który będą wysyłane książki.

Jeżeli chcesz pobrać daną książkę z serwisów internetowych, możesz po prostu wysłać ją na adres email podany na czytniku. Gdy książka znajdzie się w skrzynce, wystarczy kliknąć pole „Synchronizuj teraz”. Książka zostanie automatycznie dodana do naszej biblioteki. 

Funkcjonalność dostępna jest na modelach:

  • inkBOOK Calypso Plus,
  • inkBOOK Focus,
  • inkBOOK Calypso,
  • inkBOOK Classic 2,
  • inkBOOK Lumos,
  • inkBOOK Prime
  • inkBOOK Prime HD.

Mamy nadzieję, że usługa „Wyślij na inkBOOKa” spełni Twoje oczekiwania. I przy okazji sprawi, że korzystanie z czytników ebooków inkBOOK stanie się dla Ciebie jeszcze wygodniejsze!

5 zalet bezprzewodowego przesyłania plików na inkBOOK

Bezprzewodowe przesyłanie plików na czytnik ebooków inkBOOK ma wiele korzyści. Oto pięć najważniejszych z nich:

1. Wygoda. Bezprzewodowe przesyłanie plików pozwala uniknąć kabli i dodatkowych urządzeń. Możesz łatwo dodać nowe książki do swojego czytnika ebooków inkBOOK w dowolnym momencie.

2. Szybkość. Przesyłanie plików bez użycia przewodów jest szybkie i efektywne. Dzięki temu oszczędzasz czas, który możesz poświęcić na czytanie ulubionych książek.

3. Mobilność. Możliwość bezprzewodowego przesyłania plików oznacza, że nie musisz być w domu, aby dodać nową lekturę do swojej biblioteki. Wystarczy dostęp do Wi-Fi.

4. Łatwość użytkowania. Proces bezprzewodowego przesyłania plików jest prosty i intuicyjny. Nawet osoby mniej zaznajomione z technologią poradzą sobie z tym zadaniem bez problemu.

5. Oszczędność miejsca. Brak konieczności przechowywania kabli USB to dodatkowa korzyść dla osób ceniących porządek i minimalizm. Wszystko odbywa się cyfrowo, co zmniejsza ilość potrzebnego sprzętu.

Bezprzewodowe przesyłanie plików na czytnik inkBOOK to wygodne i praktyczne rozwiązanie. Dla każdego miłośnika literatury.


Dodaj komentarz

Uwaga: komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich publikacją.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.