Etui na czytnik e-booków

Etui Yoga na czytnik ebook inkBOOK

Etui na czytnik e-booków. Zadbaj o bezpieczeństwo swojego urządzenia

Czytnik ebooków to idealny towarzysz każdej podróży. W tramwaju, pociągu czy w samochodzie — umila nawet najdłuższą drogę. By mógł robić to jak najdłużej, zabezpiecz go dedykowanym etui na czytnik ebook. 

Pierwszą rzeczą, którą trzeba zrobić po zakupie czytnika, jest wyszukanie odpowiedniego etui. Jego głównym zadaniem jest ochrona czytnika przed uszkodzeniami mechanicznymi. 

Dobrze dobrane etui na czytnik to jednak coś więcej. Potrafi nadać oryginalny wygląd, dzięki czemu wyróżni Ciebie i Twoje urządzenie spośród e-czytelników. 

Wybierając jednak to jedyne wyjątkowe etui pasujące do Twojego stylu, warto wziąć pod uwagę jeszcze jego funkcjonalność. Z dostępnych na rynku modeli do czytników 6-, jak i 7,8-calowych większość pełni jedynie podstawową rolę. 

Etui Yoga, czyli ​​uniwersalne etui na czytnik 6 cali

Czytnik ebooków inkBOOK zapewniają użytkownikom najwyższy komfort w korzystaniu z urządzenia. Stworzyliśmy etui Yoga dopasowane do 6-calowego czytnika ebooków.

Yoga pasuje idealnie na takie modele jak:

  • inkBOOK Calypso Plus,
  • inkBOOK Calypso,
  • inkBOOK Prime HD,
  • inkBOOK Prime,
  • inkBOOK Lumos,
  • inkBOOK Classic 2.

Dostępne w wielu kolorach, które z łatwością dopasujesz do swojego gustu.

Yoga zapewnia pełną funkcjonalność czytnika przy maksymalnej ochronie przed uszkodzeniami dzięki wysokiej jakości materiałami. 

Warto zwrócić uwagę na to, co wyróżnia Yogę na tle konkurencji:

  • wbudowane magnesy, które chronią przed przypadkowym otwarciem czytnika. Pozwala na bezpieczne przewożenie go w torbie, plecaku czy walizce,
  • dzięki funkcji automatycznego usypiania pomaga w utrzymaniu dłuższej żywotności baterii — zamykając klapkę, usypiasz czytnik, a gdy ją otwierasz, wybudzasz go w miejscu, w którym skończyłeś czytać. Ważne! Ta opcja jest dostępna tylko w takich modelach 6’ czytników jak: inkBOOK Calypso, inkBOOK Calypso Plus, inkBOOK Prime HD i inkBOOK Prime.

Etui na czytnik inkBOOK wyróżnia się na tle innych dostępnych modeli, bo oprócz swojej podstawowej funkcji pełni także rolę… stojaka! Dzięki temu możesz skorzystać z kilku wygodnych wariantów ułożenia czytnika ebooków. W rezultacie cieszysz się jeszcze większym komfortem czytania — bez konieczności trzymania go ciągle w rękach. 

Etui Twist, czyli ochrona większego ekranu

Twist to dedykowane etui do urządzenia odrobinę większego niż czytnik ebook 7 cali. Stworzyliśmy je z myślą o bestsellerowym 7,8-calowym inkBOOK Focus. 

Ma idealnie dopasowany kształt do naszego ergonomicznego czytnika, co zapewnia komfort czytania. 

Wygodna konstrukcja daje użytkownikowi pełną funkcjonalność wszystkich przycisków czytnika. 

Tak jak w przypadku Yogi, tak i Twist posiada wszystkie dodatkowe funkcje. Jest dostępne w kilku kolorach. Tak jak jego mniejsza wersja również pełni funkcję uniwersalnego stojaka, który możesz ustawić według własnych czytelniczych potrzeb.

Czytnik ebook z etui — wybór jest Twój! 

Już wiesz, jak ważną rolę odgrywa etui na czytnik ebook. To inwestycja, która zwraca się od pierwszego dnia, gwarantując Twojemu urządzeniu bezpieczeństwo w przypadku uszkodzeń mechanicznych i innego typu zarysowań. To także idealny partner czytnika, dzięki któremu możesz czytać dosłownie wszędzie. Na plaży, w pociągu, na pikniku — z etui zabierasz go ze sobą wszędzie, a wszystkie obawy zostawiasz w domu.

Etui na czytnik e-booków inkBOOK wybierasz spośród palety najmodniejszych kolorów. Po prostu dobierasz ten, który najlepiej odzwierciedla Twój gust. 

Automatyczne usypianie, oszczędzanie baterii i funkcja stojaka — etui z czytnikiem inkBOOK to duet idealny. 

5 cech, które musi mieć dobre etui do czytnika e-booków

Dobre etui na czytnik e-booków to nie tylko ochrona. To także wygoda i dodatkowe funkcje. Oto pięć najważniejszych cech, które powinno posiadać:

1. Wytrzymałość. Etui musi być solidne. Powinno chronić czytnik przed uderzeniami i upadkami. Dobry materiał to klucz do długowieczności.

2. Lekkość. Czytniki e-booków są lekkie, więc etui też powinno takie być. Ciężkie etui może zmniejszyć komfort używania urządzenia.

3. Idealne dopasowanie. Etui powinno idealnie pasować do modelu Twojego czytnika e-booków. Dzięki temu będzie stabilnie trzymało urządzenie i zapobiegnie jego przypadkowemu wypadnięciu.

4. Funkcjonalność. Dobre etui często pozwala na pełne korzystanie z funkcji dostępnych na czytniku. Może też pełnić funkcję podstawki, co ułatwi czytanie bez konieczności trzymania urządzenia w rękach.

5. Estetyka. Wygląd również ma znaczenie. Etui dostępne jest w wielu kolorach i wzorach, dzięki czemu możesz wybrać coś odpowiadającego Twojemu stylowi.

Dobre etui na czytnik e-booków łączy w sobie ochronę oraz wygodę użytkowania z estetycznym wyglądem i dodatkowymi funkcjami. 


Dodaj komentarz

Uwaga: komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich publikacją.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.