Czytnik ebooków na Dzień Ojca

Czytnik ebooków na Dzień Ojca

Co kupić na Dzień Ojca? 5 powodów dlaczego czytnik ebooków

Zastanawiasz się, co kupić na Dzień Ojca dla swojego zaczytanego Taty? 23 czerwca to Jego dzień - podaruj mu wyjątkowy prezent w postaci czytnika ebooków inkBOOK Calypso Plus!

Upominek sprawia najwięcej radości, gdy jest dany prosto z serca. Dlatego też poświęcasz tyle czasu, by wybrać coś, co nie tylko będzie cieszyć, ale również będzie przydatne i… kreatywne. W takim razie, co można dać Tacie z okazji Jego święta? 

Dzień Taty to ważny dzień, a w tym roku znowu chcesz iść na łatwiznę i podarować mu narzędzia, skarpetki, krawat a może kolejny kubek? STOP! Zaskocz go upominkiem, od którego nie będzie mógł się oderwać. 

Co na prezent dla Taty, który wszystko ma? Czytnik ebooków inkBOOK! 

Tata kochający książki z pewnością doceni upominek związany bezpośrednio z jego pasją. Z tego względu najlepszy prezent dla Taty to czytnik ebooków inkBOOK Calypso Plus. 

Zobacz 5 powodów, które utwierdzą Cię w przekonaniu, że czytnik dla Taty jest prezentowym strzałem w dziesiątkę

  1. Ekran E ink, który nie męczy wzroku, imituje kartkę papieru, pokazuje wyraźnie tekst na pełnym słońcu oraz podnosi komfort każdej lektury. Taki czytnik sprawdzi się rewelacyjnie jako prezent dla starszego Taty! Bo oprócz bezpiecznego i doświetlanego ekranu można także powiększać czcionkę i dostosować całą stronę do swoich potrzeb. 
  2. Duża pamięć wewnętrzna 16 GB pomieści 10 tys. książek, dzięki czemu przestrzeni na wszystkie ulubione ebooki nie zabraknie. A jeśli jednak Tata podejmie wyzwanie… to czytnik Calypso Plus ma dedykowane miejsce na kartę micro SD o pojemności do 32 GB. 
  3. Oprócz wszystkich najpopularniejszych aplikacji oferujących ebooki czytnik daje dostęp także do prasy (m.in. Gazeta Wyborcza) czy mang (m.in. Manga Plus). Dzięki temu prezent dla Taty oferuje mu wiele czytelniczych rozwiązań!
  4. Możliwość odtwarzania audiobooków za pomocą funkcji Bluetooth. Wystarczy do czytnika podłączyć bezprzewodowe słuchawki lub głośnik. Tata może słuchać audiobooków w takich aplikacjach jak Storytel, Audioteka czy BookBeat.
  5. Brak reklam i innych męczących podczas czytania notyfikacji. W trakcie czasu spędzanego z ulubionymi książkami nic nie będzie rozpraszać Twojego Taty, dzięki temu będzie mógł cieszyć się komfortową lekturą.

Czytnik inkBOOK Calypso Plus to najlepsze, co można dać Tacie z okazji Jego święta! 


Dodaj komentarz

Uwaga: komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich publikacją.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.