Czytnik inkBOOK pod choINKę. Czy prezent dojdzie przed świętami?

Czy prezent dojdzie przed świętami? Czytnik pod choinkę

Chcesz kupić czytnik ebooków i zastanawiasz się, czy zamówiony prezent dojdzie przed świętami? Podpowiemy Ci, co zrobić, by właśnie tak się stało! 

W okresie świątecznym wzmożony ruch w sklepach internetowych to normalna sprawa. Wiemy, że to ogromnie ważne, by czytelniczy upominek, który chcesz podarować drugiej osobie pod choinkę, był dostarczony na czas. 

Jak upewnić się, że Twój prezent dojdzie przed świętami? Mamy na to jeden sprawdzony sposób.

Czy prezent dojdzie przed świętami?

Oczywiście - jeśli zrobisz zakupy odpowiednio wcześnie. Dlatego nie warto czekać z kompletowaniem upominków na ostatni moment. Do kiedy zamówić prezenty, by dotarły przed świętami?

Wszystko zależy od wybranego sposobu przesyłki. Gdy sytuacja nagli, a chcesz mieć pewność, że paczka z czytnikiem inkBOOK będzie w Twoich rękach na czas, warto wybrać opcję kuriera. To najszybsze rozwiązanie.  

Standardowo dostawa paczki kurierem trwa od 1 do 2 dni roboczych od momentu wysyłki.

W sezonie 2023, ostatnim dniem z gwarancją dostawy przed świętami jest 22.12, ale nie później niż do godziny 11:00.


Czy paczka z czytnikiem ebooków dojdzie przed świętami? Jak widzisz, jest na to sprawdzony sposób. Jednak jeśli przegapisz ostatni moment na złożenie zamówienia online… zawsze możesz spróbować kupić czytnik inkBOOK w sklepach stacjonarnych lub skorzystać z opcji odbioru osobistego w naszym biurze we Wrocławiu.  

Trafiony prezent dla czytelnika 

Czytnik ebooków inkBOOK to prezent, który ucieszy każdego czytelnika. Nie tylko możesz wybrać go w ulubionym kolorze osoby obdarowywanej, ale także spersonalizować wyświetlacz. Dzięki temu prezent nabierze osobistego charakteru.  


Dodaj komentarz

Uwaga: komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich publikacją.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.