#inkBOOKpoleca: 5 prezentów na święta dla książkoholika

Co na prezent na święta dla książkoholika?

#inkBOOKpoleca: 5 prezentów na święta dla książkoholika. Te pomysły to strzał w dziesiątkę!

Szukasz pomysłów na prezent dla osoby, która lubi czytać? Wspaniale! Sprawdź 5 propozycji na prezent na święta dla czytelnika. Gwarantujemy, że każdy książkoholik będzie zachwycony!

Chyba nikt nie lubi stresować się kupowaniem prezentów na ostatnią chwilę, zwłaszcza gdy nie ma na nie pomysłu. 

Co więc wybrać na świąteczny prezent dla mola książkowego? Te 5 pomysłów na upominek dla czytających książki to strzał w dziesiątkę.

5 prezentów na święta dla książkoholika

Czytnik inkBOOK - cała biblioteka w jednym miejscu!

Idealny prezent dla lubiących czytać książki? Oczywiście elektroniczny czytnik książek inkBOOK! To jeden z najlepszych prezentów pod choinkę, dla tych którzy nie wyobrażają sobie życia bez czytania. 

Do wyboru masz dwa modele: 6’ inkBOOK Calypso Plus oraz 7.8’ inkBOOK Fous. Korzystając z czytnika ebooków, nie męczysz wzroku, a to wszystko dzięki ekranowi E Ink, który imituję kartkę papieru. Ponadto, 16 GB pamięci wewnętrznej pomieści do 10 tys. e-książek! Dlatego czytnik to wyjątkowy i praktyczny prezent dla osoby, która lubi czytać.

Dodatkowo czytnik ebooków inkBOOK to szybki i wygodny dostęp do ulubionych aplikacji z ebookami, prasą czy audiobookami m.in. takich jak Legimi, Empik Go, Publio czy Storytel.


Dostęp do Legimi lub Empik Go

Książki na prezent? Zdecydowanie! A gdyby tak w cenie okładkowej jednej książki mieć dostęp do ponad 160 tys. ebooków? 

Wiemy, brzmi bardzo kusząco! Dlatego też zamiast jednego tytułu, proponujemy sprezentować dostęp do którejś z usług wypożyczania e-książek. To wspaniały prezent dla książkoholika, któremu czytania nigdy dość. 

Na czytnikach inkBOOK działa wiele aplikacji oferujących dostęp do e-książek, dlatego nic się nie martw - osoba, której podarujesz czytnik na pewno znajdzie dla siebie odpowiednią, dzięki czemu prezent będzie bardzo udany.

Etui na czytnik inkBOOK - Yoga i Twist

Czytelnik, któremu chcesz podarować prezent na święta ma już swój czytnik inkBOOK? Cudownie! 

Wejdź na stronę inkbook.pl i rozejrzyj się za etui, które będzie chroniło czytnik przed wszelkimi zadrapaniami! W ofercie dostępne są dwa rozmiary odpowiednie dla modeli 6' (Yoga) i 7.8’ (Twist). Dodatkowo możesz wybierać spośród wielu pięknych kolorów.

Etui na czytniki inkBOOK spełnia także funkcję „zakładki” tj. usypia i wybudza czytnik dokładnie w tym samym miejscu, w którym zakończono lekturę. 

To także praktyczny stojak, który pozwala na wygodne czytanie bez konieczności trzymania czytnika w rękach. Etui na czytnik inkBOOK to świetny prezent dla książkoholika.

Czytelniczy kubek inkBOOK

Z doświadczenia wiemy, że w domu kubków nigdy dość! Tym bardziej, jeśli napis lub grafika na nich umieszczona jest bliska naszemu sercu.

Dokładnie w myśl tej zasady stworzyliśmy czytelniczy kubek, który spodoba się każdej osobie zakochanej w książkach! Uniwersalny prezent wyróżniający się e-czytelniczą grafiką oraz chwytliwym sloganem:

UWAGA! Picie z tego kubka grozi zaczytaniem!

Wręczając taki upominek, przekazujesz moc wyjątkowych chwil. Czytnik z dobrą książką w jednej ręce a w drugiej kubek z ulubioną świąteczną herbatą. Czy w takim momencie można chcieć czegoś więcej?!


Gadżet z książkowym akcentem

Dobrym pomysłem będą także gadżety dla miłośnika książki. Nie muszą być wcale drogie, by ucieszyć osobę obdarowaną.  

Jakie więc polecamy świąteczne gadżety do książek? Przede wszystkim zakładki - jeśli kupujesz prezent dla kogoś, kto nie wyobraża sobie życia bez tradycyjnej formy czytania, koniecznie sprezentuj mu wyjątkową zakładkę np. z cytatem z jego ulubionej książki.

Kolejnym gadżetem są… przypinki! Uroczy dodatek, który można przypiąć do plecaka, portfela czy torby na książki. W sieci znajdziesz wiele firm, które oferują tzw. „piny” tematyczne, chociażby z bohaterami książek czy seriali. Taki prezent dla mola książkowego nie ma sobie równych.  

Prezent dla osoby, która lubi czytać. Wybór nie musi być trudny! 

Jak widzisz, opcji na prezent dla książkoholika jest bardzo wiele.

Wystarczy, że zdecydujesz się na jeden z powyższych, a gwarantujemy, że osoba, której podarujesz niespodziankę, będzie zadowolona.

Prezent dla osoby, która lubi czytać, nie musi być skomplikowany. Najważniejsze jednak, by był przemyślany i praktyczny. Dlatego, jeśli chcesz podarować właśnie taki upominek, to koniecznie rozważ czytnik inkBOOK.


Dodaj komentarz

Uwaga: komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich publikacją.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.