#inkBOOKpoleca: 5 książek Katarzyny Michalak

#inkBOOKpoleca: 5 książek Katarzyny Michalak

#inkBOOKpoleca: 5 książek Katarzyny Michalak. Te tytuły warto przeczytać!

Opowieści pełne miłości, ciepła i dobra - właśnie tak w ogromnym skrócie można opisać książki, które tworzy Katarzyna Michalak, czyli mistrzyni historii łapiących za serce. Po które tytuły warto sięgnąć w pierwszej kolejności? Sprawdź 5 książek w #inkBOOKpoleca!

Katarzyna Michalak to bezapelacyjnie jedna z najpopularniejszych autorek powieści obyczajowych w Polsce. Pisarka na swoim koncie ma wiele bestsellerów ukochanych przez czytelniczki. 

W listopadzie 2022 r. na półkach księgarni ukazał się już 50. (!) tytuł, jaki zaprezentowała Katarzyna Michalak. Która książka najlepsza? Z tak wspaniałego dorobku pisarskiego nie da rady wybrać tylko jednego dzieła. 

Dlatego, jeśli dopiero zaczynasz przygodę z twórczością autorki lub chcesz sprawdzić, czy Katarzyna Michalak wydała nowe książki - koniecznie zobacz to zestawienie!

5 książek autorstwa Katarzyny Michalak

Była sobie miłość

Na pytanie: kiedy nowa książka? Katarzyna Michalak musi pewnie odpowiadać kilka razy w miesiącu. Ale nic dziwnego - tworząc tytuły, które podbijają serca moli książkowych, rośnie ich czytelniczy apetyt na kolejne powieści! 

„Była sobie miłość” to najnowsze dzieło pisarki. Książka opowiada historię małżeństwa Uli i Michała, a także ich małego biało-brązowego szczeniaka wabiącego się Bingo. 

Przychodzi moment, w którym los dla całej trójki nie jest łaskawy. Każde z nich zostanie wystawione na próbę wymagającą ogromnych pokładów odwagi i… miłości. Rzuceni w wir różnych wydarzeń muszą znaleźć w sobie siłę, by powrócić do domu. 

Bo jak dobrze wiemy: „dostajesz w życiu to, o co masz odwagę zawalczyć”.

Uśmiech losu

Saga Mazurska to jedna z bardziej rozpoznawalnych serii autorstwa Katarzyny Michalak. Opowiada o losach mieszkańców małej, spokojnej wioski na Mazurach. 

W piątym tomie zatytułowanym „Uśmiech losu” poznajemy dalszą historię Natalii. Szczęśliwie zakochana i darząca wielką miłością swojego męża Damiana, kobieta ma jeszcze jedno pragnienie - marzy o zostaniu mamą. 

Nad parą zaczyna krążyć nić nieporozumienia, a momentem kulminacyjnym jest ucieczka Natalii w wigilijny wieczór… Czy uda im się uratować prawdziwą miłość, która ich połączyła? I jaką rolę w tym wszystkim odegra mały znaleziony w lesie piesek? 

Przekonaj się, czy bohaterów czeka happy end i „Uśmiech losu”!

Najpiękniejszy sen

Szósta i zarazem ostatnia część serii Mazurskiej. W książce „Najpiękniejszy sen” towarzyszymy Natalii i pozostałym mieszkańcom niewielkiej mazurskiej wioski. 

Pewnego mroźnego grudniowego wieczoru na dworze Marcinki pojawia się wędrowiec, który przyniósł ze sobą niezwykły podarunek - małą dziewczynkę. A wraz z nią więcej pytań niż odpowiedzi i całą burzę skrajnych emocji, które wybuchną w najmniej oczekiwanym momencie.  

Czy wszystkim bohaterom serii uda się wyśnić „Najpiękniejszy sen” i znaleźć swoje szczęście?

Piastunka róż

Katarzyna Michalak wszystkie książki pisze prosto z serca. Historie, które opowiada, są pełne miłości i nadziei, na to, że jeszcze wszystko może się ułożyć. 

W tym tonie toczy się opowieść „Piastunka róż”, której główną bohaterką jest Flora. Kobieta ze wzgląd na przeszłość, pomimo upływu siedmiu lat, nadal przeraża, skazała się na życie w samotności. Jedyną pociechą Flory był mały krzak róży, który rósł za oknem. 

Za namową siostry Flora odpowiada na ogłoszenia i pełna strachu wyrusza do nadmorskiego dworku, by pielęgnować ogród pełen wspaniałych róż. 

Kobieta nie spodziewa się, że ta wyprawa zmieni jej całe życie. Czy spotkanie z kimś, kto tak jak ona chce zapomnieć o przeszłości i ukoić swoje zranione serce wyjdzie jej na lepsze?

Panna z Bajki

Katarzyna Michalak i bibliografia aż 50 książek pokazuje tylko jedno: autorce nie brakuje weny przy Tworzeniu wspaniałych i wciągających opowieści.

Jedną z nich jest książka „Panna z Bajki”. To historia pełna zaskoczeń, przyjaźni i… romansu! Główną bohaterką jest Hania, która na co dzień zajmuje się pisaniem scenariuszy. Oprócz pracy, jej największą miłością jest uroczy dom, który pieszczotliwie nazywa Bajką - a to dlatego, że jej azyl znajduje się w środku pięknego lasu.

Hania ma dwie przebojowe przyjaciółki: Magdę oraz Lenę. Gdy dziewczyny postanawiają ziścić marzenie Hani o realizacji jednego ze scenariuszy jej autorstwa… wiele serc zacznie bić mocniej!

„Panna z Bajki” udowadnia, że nic nie jest ważniejsze od szczęścia tych, których kochamy!

Katarzyna Michalak - czytaj w ebooku!

Książki autorstwa Katarzyny Michalak, oprócz wersji papierowej, można nabyć także w wersji elektronicznej. 

Niestety, na ten moment nie są one dostępne na Legimi. Głowa do góry - wystarczy dostęp do jednej z e-księgarni takiej jak np. Publio, Ebookpoint czy EmpikGo. Zakładasz konto, wybierasz interesującą Cię książkę, dokonujesz zapłaty, pobierasz plik i gotowe!

Jak czytać ebooki Katarzyny Michalak na czytniku inkBOOK? Wystarczy, że zainstalujesz aplikację odpowiadającą e-księgarni, w której kupiłeś ebooka. Możesz także skorzystać z kilku innych dostępnych sposobów na bezproblemowe przesyłanie plików na czytnik inkBOOK. 

Miłej i przyjemnej lektury!


Dodaj komentarz

Uwaga: komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich publikacją.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.