#inkBOOKpoleca: 5 książek dla Mamy

#inkBOOKpoleca: 5 książek dla Mamy

TOP 5 książek dla każdej zaczytanej Mamy. Na te tytuły warto zwrócić uwagę!

Zaczytana Mama to największy skarb! Chcesz zaskoczyć ją ciekawą i wciągającą lekturą? A może szukasz prezentowych inspiracji na Dzień Mamy? Doskonale! Zobacz nasze TOP 5 książek dla każdej zaczytanej Mamy. 

Jeśli Twoja mama czyta książki na czytniku ebooków - mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Wszystkie zaproponowane przez nas tytuły są dostępne w formie e-książek. 

Z kolei, jeśli Twoja mama nie ma czytnika, ale chcesz jej taki sprawić jako prezent na Dzień Mamy - skorzystaj z cyklicznych akcji na czytniki inkBOOK dostępne w oficjalnym sklepie.

Zestawienie TOP 5 książek dla Mamy:

Życie Violette - Valerie Perrin

Violette Toussaint jest stałą bywalczynią cmentarza w małym miasteczku w Burgundii. Przypadkowi goście, stali bywalcy, a przede wszystkim jej koledzy - trzech grabarzy, trzech dozorców i ksiądz. Odwiedzają ją tak często, jak to możliwe, a śmiech, towarzystwo i łzy mieszają się z kawą, którą Violette oferuje swoim gościom. Codzienne życie kobiety toczy się w rytmie ich zabawnych i wzruszających zwierzeń.

Życie Violette to przepiękna opowieść o tym, że każdy koniec może być też i początkiem, o codziennym życiu, które na każdym kroku pokazuje swoją wyjątkowość oraz o przeszłości, która rozrywa serce - nie może być powodem do pogrzebania teraźniejszości. 

Bridgertonowie - cykl książek autorstwa Julii Quinn

Zanim ta historia stała się hitem Netflixa, była fenomenem księgarń. Saga Bridgertonowie, która wyszła spod pióra Julii Quinn, momentalnie podbiła serca czytelników. 

Od najmłodszych lat dzieci arystokratów uczą się, jak zwracać się do hrabiego i dygnąć przed księciem – podczas gdy o innych regułach gry śmietanki towarzyskiej nie mówi się głośno, ale są one powszechnie rozumiane. Właściwy książę powinien być władczy i powściągliwy. Młoda, zamężna dama powinna być uprzejma… ale nie za uprzejma. Jak w obecnym sezonie romantycznych intryg poradzi sobie Daphne, czwarta z ośmiorga rodzeństwa Bridgertonów?

W pełnym plotek i niedopowiedzeń świecie londyńskiej elity tylko jedno jest pewne: miłość jest w stanie zignorować każdą zasadę! 

Fabuła każdej książki skupia się na losach poszczególnych członków rodzeństwa. Więc jeśli pierwszy tom przypadnie Ci do gustu… czekają na Ciebie kolejne książki. 

Siedem sióstr - Lucinda Riley

Saga rodzinna pełna magii i tajemnic. Pierwszy tom, czyli Siedem sióstr, opowiada historię Mai i jej pięciu sióstr. Kobiety spotykają się w ich rodzinnym domu zwanym Atlantis - bajecznym, zacisznym zamku położonym nad brzegiem jeziora. Na miejscu dowiadują się, że ich ukochany ojciec, który adoptował je jako niemowlęcia, zmarł. Każda z nich dostaje wskazówkę na temat swojego prawdziwego pochodzenia i dziedzictwa. 

Fabuła w tym tomie skupia się na najstarszej siostrze Mai, która wyrusza w podróż po świecie, by trafić do opuszczonej posiadłości w Rio de Janerio. To właśnie tam dziewczyna powoli zaczyna łączyć swoją przeszłość w jedną całość. Czego się o sobie dowie?

Siedem sióstr to historia wciągająca i nietuzinkowa, gwarantujemy - na jednej książce się nie skończy! 

Gdzie śpiewają raki - Delia Owens

Od lat po miasteczku Barkley Cove krążyły plotki o „dziewczynie z bagien”. Gdy pewnego razu na mokradłach znaleziono ciało młodego chłopaka Chase’a Andrewsa - lokalna społeczność zaczęła podejrzewać Kyę Clark, do której opis dziewczyny z bagien pasował idealnie. 

Czy Kya jest tym, za kogo ją uważają? Wrażliwa i inteligentna, przez wiele lat samotnie mieszkająca na bagnach - wiedzę czerpała z natury, a przyjaciół szukała wśród mew. Gdzie śpiewają raki to opowieść o tym, jak izolacja wpływa na zachowanie dorastającej dziewczyny, która tak jak my wszyscy - pragnie przynależeć do grupy.

Poruszającai intrygująca historia o dojrzewaniu i szukaniu swojej drogi, w której drugoplanową rolę odgrywa piękno natury. 

Jesteś cudem. 50 lekcji jak uczynić niemożliwe możliwym - Regina Brett

Chcesz spełnić swoje marzenia, a może nawet je prześcignąć? A może pragniesz, by Twój świat zmienił się na lepsze? Chcesz zobaczyć cud? A czemu, by tym cudem nie być? 

Właśnie to wyzwanie stawia przed czytelnikami Regina Brett, która w książce Jesteś cudem. 50 lekcji jak uczynić niemożliwe możliwym pokazuje, że zmiana na lepsze jest osiągalna, nawet jeśli w to nie wierzymy. 

Książka to zbiór inspirujących esejów, życiowych lekcji, które pomogą Ci zmienić otaczający Cię świat. Opowieści płyną z doświadczeń życiowych autorki oraz z życia osób, które poznała w trakcie swojej długoletniej dziennikarskiej kariery. Każdy rozdział to osobna lekcja, ale razem tworzą podręcznik, dzięki któremu wszędzie możesz zobaczyć cud zmiany.


Dodaj komentarz

Uwaga: komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich publikacją.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.