#inkBOOKpoleca: 5 książek Agnieszki Lingas-Łoniewskiej

#inkBOOKpoleca: 5 książek Agnieszki Lingas-Łoniewskiej

Dilerka emocji - właśnie tak nazywana jest pisarka Agnieszka Lingas-Łoniewska, której książki uwielbiane są przez tysiące Czytelniczek. Do tej pory autorka wydała już ponad 40 tytułów i to właśnie wśród nich, specjalnie dla Ciebie, w cyklu #inkBOOKpoleca wybieramy te pięć najlepszych, które po prostu musisz przeczytać!

Setki tysięcy sprzedanych egzemplarzy i ogromne uznanie odbiorców to absolutnie nie przypadek. Agnieszka Lingas-Łoniewska dzięki wciągającym historiom szybko skradła serca polskich Czytelniczek. 

Książki obyczajowe, które wychodzą spod jej pióra to niezwykłe połączenie sensacji, dramatu i romansu - jak na dilerkę emocji przystało. W powieściach Agnieszki nie brakuje także wątków kryminalnych oraz… komediowych. 

Zaciekawiła Cię ta wyjątkowa mieszanka gatunków? Sprawdź zatem koniecznie te tytuły!

5 książek autorstwa Agnieszki Lingas-Łoniewskiej

Tamto lato

Najnowsza powieść, która ukazała się nakładem wydawnictwa Luna. W książce „Tamto lato” poznajemy losy braci Van Lander: Armina i Milana. Przed wieloma latami w ich życiu wydarzyła się ogromna tragedia, która na zawsze zmieniła bieg wydarzeń…

Tymczasem w ich firmie zatrudnia się Wiktoria. I o ile Armin zachowuje się wobec niej w sposób wyrozumiały i życzliwy, tak Milan… 

Po czasie chłodne zachowanie zastąpił płomienny romans. Szczęście Milana i Wiktorii jednak nie mogło trwać wiecznie.  

Jak rozwinie się ich relacja i czy znajdą wspólną drogę pomimo zawirowań i prób, jakie przygotował dla ich związku los? 

”Tamto Lato” to nie tylko gorący romans i prawdziwa miłość, ale także opowieść o zdradzie, odkupieniu i… zemście. 

Trylogia Gangsta Paradise

Wszystkie trzy tytuły zostały wydane nakładem wydawnictwa JakBook. 

Reno 

Pierwsza część trylogii, która zelektryzowała rynek wydawniczy. Głównym bohaterem tej książki jest tytułowy Reno (Leon Gola), czyli niebezpieczny gangster, który zarządza wrocławskim podziemiem. 

Mężczyzna jednak ma drugą twarz - biznesmena, milionera i przede wszystkim ojca małego Antoniego

W ich życiu niespodziewanie pojawia się Maria, która natychmiast łapie świetny kontakt z dzieckiem i nie jest także obojętna Leonowi. Czy kobieta będzie w stanie okiełznać wszystkie złe demony i zostanie w ich życiu na dłużej? 

”Reno” to pasjonująca opowieść o obliczach prawdziwej miłości, wyrzeczeniach i krzywdzie, o której czasem tak trudno zapomnieć… 

Katan 

Kontynuacja serii o ciemnej stronie miasta. Tym razem poznajemy historię Jędrzeja Katańskiego - współwłaściciela klubu Prozac, a także ochroniarza swojego szefa Reno oraz jego synka. 

Tytułowy Katan jest szaleńczo zakochany w przyjaciółce Marii - Alinie Lato. Jednak wskutek tragicznych wydarzeń z przeszłości, mężczyzna ma problemy z komunikacją, jest milczący i jeśli musi, porozumiewa się tylko półsłówkami. 

Czy ta relacja ma prawo się narodzić i przetrwać? 

“Katan”, czyli drugi tom romansu gangsterskiego, pokazuje Czytelnikom, że odkupienie jest możliwe, dzięki szczeremu i prawdziwemu uczuciu. 

Pako 

Finałowy tom trylogii Gangsta Paradise. Głównym bohaterem jest wysoko postawiony gangster - Piotr „Pako” Pakosławski, który jest drugim współwłaścicielem klubu Prozac

Jego losy splatają się z początkującą piosenkarką Kają. I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że dziewczyna niedługo ma wyjść za mąż za producenta muzycznego, który jest od niej o… 20 lat starszy. 

Oliwy do ognia dodaje fakt, że Pako doskonale zna tego człowieka. Okazuje się, że był on odpowiedzialny za tragedię, która przydarzyła się siostrze gangstera. Pako doskonale wie, co musi zrobić. 

Razem z Reno i Katanem szykuje się na ostateczną konfrontację. Czy uda się im ocalić dziewczynę? Czy Kaja i Pako mają jakiekolwiek szanse na szczęście? 

Gdzie moje Love Story

Gwiazda kina i charakteryzatorka - czy los przygotował dla nich szczęśliwe zakończenie? Książka „Gdzie moje Love Story” opowiada historię Mirona i Niny, którzy branżę filmową znają od podszewki.

Niespodziewanie między dwójką zaczyna niebywale iskrzyć, jednak na drodze do happy endu rodem z najwspanialszego kinowego romansu, stoją skrywane tajemnice, dramatyczne przeżycia i życiowe rozczarowania.

Sytuacji nie poprawia także charakter Mirona, który jest, delikatnie mówiąc… arogancki i gburowaty. Czy mimo wszystko para znajdzie swoje wspólne tytułowe love story?

“Gdzie moje Love story” na sklepowych półkach pojawiła się nakładem wydawnictwa Słowne. 


Książki Agnieszki Lingas-Łoniewskiej - czytaj legalnie! 

W cyklu #inkBOOKpoleca nie tylko przedstawiamy Ci zestawienia najlepszych książek, ale niezmiennie zachęcamy do sięgania po lektury tylko z legalnych źródeł. 

Dzięki temu nie tylko wspierasz twórców, ale również pokazujesz, że jako człowiek oczytany i interesujący się kulturą masz na sercu dobro całego rynku wydawniczego

Wspomniane wyżej książki Agnieszki Lingas-Łoniewskiej oczywiście także znajdziesz w wersji elektronicznej np. w aplikacji Legimi, Publio, Empik Go czy Woblink. 

Możesz sięgnąć po ich legalną wersję nawet bez wychodzenia z domu - wystarczy, że złożysz i opłacisz zamówienie, a już po chwili wszystkie interesujące Cię książki autorstwa Pani Agnieszki będą Twoje.

Później prześlij je za pomocą mejla na swój czytnik inkBOOK i delektuj się wspaniałymi historiami - komfortowo i legalnie!  


Dodaj komentarz

Uwaga: komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich publikacją.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.