5 kolorów czytnika inkBOOK dla 5 typów książkoholiczki

5 kolorów czytnika inkBOOK: zielony, czerwony, czarny, fioletowy i żółty

5 kolorów czytnika inkBOOK Calypso Plus dla 5 typów książkoholiczki. Zobacz, który pasuje do Ciebie!

Każdy kolor ma swoją wyjątkową symbolikę. Dla przykładu: czerwony to kolor miłości a niebieski kojarzy się z bezchmurnym niebem. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej inkBOOK Calypso Plus możesz dobrać odpowiedni odcień urządzenia do swojego charakteru czy nawet… preferencji czytelniczych. 

Jak więc wybrać odpowiedni kolor czytnika inkBOOK? 

Z okazji premiery nowych kolorów przygotowaliśmy specjalne zestawienie 5 kolorów czytnika dla 5 typów książkoholiczki. Sprawdź, który będzie idealnie pasował do Ciebie! 

ZIELONY - GREEN 

Kolor idealny dla wszystkich kobiet, które cenią sobie przyrodę i bliski kontakt z naturą. Zielony mocno kojarzy się z ekologią, dbaniem o środowisko i nurtem zero waste. 

To także symbol równowagi, opanowania i wewnętrznego spokoju. 

Kolor, który na myśl przywołuje zapach świeżo skoszonej trawy, błogi szum liści kołysanych delikatnym wiatrem i przepiękny malowniczy obraz łąki rozpościerający się na cały horyzont. Jest to barwa, która jak widać - uspokaja, odpręża i relaksuje. 

Zielony to kolor idealny dla książkoholiczki, u której w biblioteczce dominują: książki przyrodnicze, poradniki, tytuły poruszające temat DIY, wellness oraz self care. 

FIOLETOWY - VERY PERI

Jeśli kreatywność to Twoje drugie imię… to jesteś w dobrym miejscu. Fioletowy idealnie opisuje Twój charakter!  

Barwa czytnika wzorowana na Very Peri - kolorze 2022 r. wybranym przez Instytut Pantone odzwierciedla naturę osób, które nie boją się odważnie marzyć, mają głowę pełną ciekawych inicjatyw i gotowych rozwiązań.

F nie tylko jak fioletowy, ale także i fantazja. Nie bez przyczyny kolor ten kojarzy się z bogatą wyobraźnią i pomysłowością.

To kolor idealny dla książkoholiczki, u której w biblioteczce dominują: książki z gatunku fantasy, science fiction oraz powieści przygodowe. 

BURGUND

Kolor, który swoją nazwę wziął od barwy czerwonego wina pochodzącego z Francji. Łączy w sobie głęboką czerwień z odcieniem brązu. 

Burgund mocno kojarzony jest z uczuciem pełnym pasji i oddania. Charakteryzuje osoby, które skupiają się na głębokim przeżywaniu odczuwanych emocji. 

To także symbol luksusu, bogactwa i szlachetności, a także… mocy i pożądania. 

Burgund to kolor idealny dla książkoholiczki, u której w biblioteczce dominuje: literatura obyczajowa, romanse, romanse historyczne oraz książki z wątkiem kryminalno-romantycznym.

RÓŻOWY


Barwa swoją nazwę wzięła od przepięknych kwiatów, jakimi są róże. Związany z kobiecością, czułością, a także - podobnie jak w przypadku czerwonego - z miłością i zakochaniem. 

Kolor, który wyraża optymizm, szczęście oraz czystą radość. Z drugiej strony niektórzy widzą w nim symbol beztroski i wspaniałej przygody. 

Spodoba się osobom, którym na co dzień towarzyszy uśmiech i pogoda ducha. 

Żółty to kolor idealny dla książkoholiczki, u której w biblioteczce dominują: literatura młodzieżowa, young adult, komiksy czy picture booki. 

CZERŃ

 

Bezpośredni i bezkompromisowy - to główne cechy koloru, który inspiruje i wyznacza trendy.

Dla kobiet kochających elegancję oraz dla tych, które podążają przez życie w myśl idei minimalizmu. 

Czerń to gwarancja stałości, ale też niebanalna siła i prawda. Gwarancja prestiżu i niezawodności.

Czarny to kolor idealny dla książkoholiczki, u której w biblioteczce dominują: reportaże, biografie, autobiografie, pamiętniki oraz publicystyka.


Dodaj komentarz

Uwaga: komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich publikacją.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.