Aplikacja Publio na czytniku inkBOOK

Aplikacja Publio na czytniki inkBOOK

Publio na czytniku inkBOOK

Ponad 41 tys. tytułów ebooków i prawie 8 tys. audiobooków - to zasoby, które oferuje księgarnia Publio dla użytkowników czytników ebooków inkBOOK, w tym modeli Calypso Plus i inkBOOK Focus. Darmowa aplikacja Publio jest dostępna do pobrania w inkBOOK Plus.

Kupuj ebooki w Publio i wysyłaj je bezpośrednio na czytnik - w szerokiej ofercie Publio użytkownicy aplikacji znajdą nie tylko publikacje naukowe, specjalistyczne, ale również literaturę piękną, poradniki czy książki dla dzieci. 

Wszystkie książki elektroniczne udostępniane są przez aplikację Publio w formatach przystosowanych do korzystania na czytnikach inkBOOK, w tym MOBI, ePUB czy PDF.

WAŻNE: z uwagi na zmianę systemu komunikacji i autoryzacji w Publio, aplikacja przestanie działać. Dotyczy to TYLKO starszych modeli czytników inkBOOK bazujących na Androidzie 4.x.

Dalej istnieje możliwość korzystania z nabytych i nabywanych książek oraz gazet po przesłaniu pliku na czytnik (fizycznie lub funkcją „Wyślij na swój czytnik”). W razie pytań napisz do nas na help@inkbook.eu.

Zobacz, co jeszcze darmowa aplikacja Publio ma do zaoferowania. 

E-prasa prosto na czytnik inkBOOK

Publio to e-księgarnia, która w ramach opłaconego abonamentu daje Ci także dostęp do prenumerowania e-prasy. Dzięki temu najnowsze wydania ulubionych gazet są zawsze pod ręką, automatycznie dodawane na Twój czytnik inkBOOK.  

W ofercie Publio znajdziesz około 354 dostępnych tytułów prasowych. Zaczynając od gazet opiniotwórczych jak: Gazeta Wyborcza, Polityka, Wprost, Newsweek, przez prasę kobiecą: Zwierciadło, Elle, Wysokie Obcasy, a kończąc na tytułach branżowych, czyli Książki. Magazyn do czytania, Logistyka czy PRESS.

Największą wartością, jaką daje użytkownikom darmowa aplikacja Publio na czytnik inkBOOK to dostępność najnowszych wydań gazet i magazynów w dniu ich premiery. Oznacza to, że nie trzeba specjalnie wychodzić z domu, by cieszyć się lekturą swoich ulubionych prasowych tytułów - wystarczy je kupić w Publio i zsynchronizować aplikację na czytniku. Zakupione książki będą tam na Ciebie czekać. 

Aplikacja Publio na czytnikach inkBOOK to same korzyści

Publio, oprócz gorących premier ebooków na czytniki i ciekawych ofert cenowych, przygotowało dla swoich użytkowników jeszcze kilka innych interesujących propozycji. 

Po pierwsze, w e-księgarni działa tak zwana „okazja dnia”. Oznacza to, że codziennie w Publio pojawia się jeden ebook w atrakcyjnej cenie. Dzięki temu użytkownicy mogą upolować ciekawe tytuły, by następnie swobodnie czytać je na czytniku ebooków inkBOOK. 

Po drugie, Publio udostępnia ebooki i audiobooki do pobrania za darmo. Wystarczy zerknąć do sekcji „darmowe ebooki” lub „darmowe audiobooki”, żeby zobaczyć jakie tytuły można bez żadnej opłaty pobrać i czytać na czytniku inkBOOK.

Po trzecie, jak wspomnieliśmy, aplikacja Publio w ramach prenumeraty lub pojedynczych egzemplarzy zapewnia dostęp do najświeższych wydań tytułów prasowych. Dzięki temu najważniejsze informacje i ciekawe artykuły masz zawsze pod ręką.

Jak pobrać aplikację Publio na czytnik ebooków?

Tak jak wszystkie pozostałe aplikacje dostępne na czytnikach inkBOOK, tak i darmową aplikację Publio znajdziesz nigdzie indziej, jak w inkBOOK Plus. Jak ją pobrać?

Wystarczy kilka prostych kroków:

  1. Włącz czytnik i połącz go z siecią przy pomocy WiFi.
  2. Wejdź do inkBOOK Plus i wyszukaj aplikację Publio.
  3. Pobierz ją, odczekaj kilka sekund aż zainstaluje się na czytniku i gotowe! 

Darmowa aplikacja Publio jest już gotowa do uruchomienia.

"Wyślij na inkBOOKa" - usługa przesyłania plików do Twojego czytnika!

Zastanawiasz się, jak z Publio wysłać na czytnik inkBOOK kupione ebooki, prenumeraty gazet czy magazynów? Jedno kliknięcie i gotowe! 

Dzięki opcji synchronizacji aplikacji Publio dostępnej na czytnikach inkBOOK pobierzesz całą bibliotekę, zakupionych ebooków, audiobooków czy gazet i magazynów. To rozwiązanie pozwoli Ci cieszyć się lekturą nowych tytułów także i w trybie offline!


Dodaj komentarz

Uwaga: komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich publikacją.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.