Aplikacja Pocket na czytniku inkBOOK

Mężczyzna w kawiarni trzyma w ręce czytnik inkBOOK z aplikacją Pocket.

Aplikacja Pocket na czytniku inkBOOK

Aplikacja Pocket to kolejny bardzo przydatny program, z którego można korzystać na czytniku inkBOOK. Co to jest Pocket i jak dokładnie działa? Wyjaśniamy!

Bez względu na to, czy serfujesz po mediach społecznościowych, czy po swoich ulubionych portalach, codziennie docierają do Ciebie tysiące informacji.

Interesujące treści bardzo szybko pojawiają się i jeszcze szybciej znikają w gąszczu innych. Ograniczony czas pozwala Ci często jedynie na prześledzenie nagłówków.

W takich momentach z pomocą przyjdzie Ci Pocket, który umożliwi zapisanie dowolnych treści, znalezionych w sieci, "na później".

Jak działa Pocket na czytniku e-booków? 

Pocket — co to jest? To bardzo popularna aplikacja, która pozwala na gromadzenie treści znalezionych w sieci.

Dzięki niej możesz zapisać sobie m.in. interesujące artykuły, czy blogowe posty. Następnie przeczytać je później na swoim czytniku np. inkBOOK Calypso Plus.

Dodane do aplikacji treści odczytasz później w dowolnym czasie. Bez konieczności podłączania urządzenia do internetu!

Aby mieć możliwość korzystania z Pocket, konieczne musisz zarejestrować konto Pocket na www.getpocket.com. Dodaj rozszerzenie Pocket do przeglądarki internetowej na komputerze. Znajdziesz je w ustawieniach przeglądarki lub pobierz z oficjalnej strony Pocket.

Po zainstalowaniu rozszerzenia możesz dodawać treści do Pocket. Skorzystaj z przycisku na pasku przeglądarki.

Pocket pozwoli Ci, nie tylko na dodawanie treści, ale i na ich tagowanie. Możesz stworzyć dowolne nazwy tagów, czy wyróżnianie tekstu.

Umożliwi to uporządkowanie wszystkich treści, które dodasz, a także łatwiejsze ich wyszukiwanie.

Jak pobrać aplikację Pocket na czytnik inkBOOK? 

Bezpłatna aplikacja w bardzo prosty sposób może zostać pobrana na czytnik e-booków inkBOOK Calypso Plus.

Wystarczy, że wejdziesz w inkBOOK Plus, następnie wyszukasz Pocket na liście. By uruchomić proces instalacji, kliknij "Zainstaluj".

Po krótkiej chwili pojawi się ekran logowania. Jeśli jesteś użytkownikiem Pocket, jedyne co musisz zrobić, to podać dane logowania, aby móc zacząć korzystać z serwisu.

Jeśli natomiast, nie posiadasz jeszcze konta, to w pierwszej kolejności musisz dokonać rejestracji (możesz zrobić to z poziomu czytnika).

4 zalety korzystania z Pocket na czytniku inkBOOK

1. Łatwy dostęp do zapisanych treści

Aplikacja pozwala na zapisywanie artykułów, stron internetowych i innych treści, które możesz przeczytać później. Na czytniku e-booków inkBOOK masz do nich łatwy dostęp w każdej chwili. Nie musisz już korzystać z przeglądarki internetowej ani martwić się o połączenie z siecią.

2. Lepsza jakość czytania

Czytniki e-booków, takie jak inkBOOK, są znane z wyświetlaczy E Ink, które nie męczą oczu. Dzięki Pocket możesz cieszyć się komfortowym czytaniem swoich ulubionych treści bez obawy o zmęczenie wzroku.

3. Organizacja i personalizacja

Pocket umożliwia organizację zapisanych materiałów.

Możesz tworzyć listy, tagować artykuły i sortować je według tematyki. Na czytniku e-booków inkBOOK wszystkie te funkcje działają sprawnie, co ułatwia zarządzanie treściami.

4. Czytanie offline

Jedną z największych zalet aplikacji jest możliwość czytania zapisanych materiałów offline. Gdy raz pobierzesz artykuł na swój czytnik inkBOOK, możesz go przeczytać w dowolnym miejscu i czasie. Bez potrzeby dostępu do internetu. To idealne rozwiązanie podczas podróży lub w miejscach bez stabilnego połączenia sieciowego.

Korzystając z Pocket na swoim czytniku inkBOOK, zyskujesz wygodny dostęp do interesujących cię treści. To także lepsza jakość czytania bez względu na warunki, w jakich czytasz.


Dodaj komentarz

Uwaga: komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich publikacją.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.