Aplikacja Ebookpoint BIBLIO na czytniku inkBOOK

Aplikacja Ebookpoint BIBLIO na czytniku inkBOOK

Aplikacja Ebookpoint BIBLIO na czytniku inkBOOK

Ponad 40 tys. pozycji e-booków i audiobooków w multimedialnej bibliotece cyfrowej Ebookpoint BIBLIO, dostępnej na czytnikach inkBOOK Calypso Plus i Focus. To kolejna aplikacja w inkBOOK Plus, dzięki której możesz wybierać spośród szerokiej oferty najpopularniejszych tytułów. 

Nowocześnie i cyfrowo. Ebookpoint BIBLIO przenosi tradycyjną bibliotekę na wyższy poziom. Beletrystyka, poradniki, przewodniki, a także literatura specjalistyczna i edukacyjna. W ofercie BIBLIO każdy wymagający czytelnik znajdzie coś dla siebie. 

Czym Ebookpoint BILIO jest?

To multimedialna biblioteka cyfrowa, która daje Ci dostęp do katalogu pełnego e-booków, audiobooków czy nawet video kursów. Ebookpoint BIBLIO jest więc serwisem wartym poznania. W szczególności, gdy szukasz fachowych książek. 

Wystarczy pobrać aplikację mobilną Ebookpoint BIBLIO z inkBOOK Plus, a następnie wpisać darmowy kod otrzymany z biblioteki. Wypożyczanie książek odbywa się wirtualnie. Bez wychodzenia z domu. 

Ebookpoint BIBLIO na czytnikach inkBOOK 

Korzystanie z aplikacji BIBLIO jest bardzo proste. Po zalogowaniu się do konta dostajesz dostęp do intuicyjnego panelu użytkownika. Dzięki temu można wygodnie przeglądać dostępne w katalogu tytuły. 

Po wyborze i kliknięciu interesującej książki możesz ją wypożyczyć. Następnie ląduje na wirtualnej półce indywidualnie przypisanej do każdego użytkownika.

Na jakich zasadach odbywa się wypożyczenie? 

Na podobnych do tych obowiązujących w tradycyjnej bibliotece. Czytelnik może wypożyczyć książkę na określony termin. Informacja dotycząca tego, jak długo dany tytuł będzie dostępny na półce użytkownika, pojawia się od razu po wypożyczeniu. Po upłynięciu terminu czytelnik traci do niego dostęp. 

Co warto podkreślić, książkę można zwrócić jeszcze w trakcie trwania wypożyczenia. Po wykonaniu tej akcji tytuł znika z półki. 

Aplikacja daje każdemu użytkownikowi możliwość wglądu do indywidualnych statystyk. Kiedy wejdziesz na swój profil, bez najmniejszego problemu będziesz mógł sprawdzić dane dotyczące ilości przeczytanych e-booków czy odsłuchanych audiobooków. 

Jak korzystać z Ebookpoint BIBLIO na czytnikach inkBOOK?

To kolejna aplikacja, która pojawiła się w inkBOOK Plus. Tym samym zwiększają się czytelnicze możliwości, jakie dają użytkownikom czytniki inkBOOK. 

Jak? Ponownie oferując usługę idealnie dostosowaną do ich potrzeb! 

Aplikacja mobilna Ebookpoint BIBLIO na inkBOOK zapewnia czytelnikom m.in.: 

✔ bezobsługowe wypożyczenie i zwrot książek, 

✔ nowości dostępne w wersji e-book w dniu wydania, 

✔ intuicyjny panel użytkownika, 

✔ dostosowanie wielkości tekstu,

✔ trzy tryby ekranu — dzienny, nocny i sepia.

Czytniki e-booków inkBOOK w duecie z aplikacją BIBLIO pozwalają wszystkim czytelnikom czerpać z zasobów nowoczesnej cyfrowej biblioteki jak najwięcej!

5 zalet korzystania z aplikacji ebookpoint Biblio na czytnikach inkBOOK

Ebookpoint Biblio na czytnikach inkBOOK oferuje wiele korzyści. Oto pięć najważniejszych:

1. Dostęp do tysięcy książek. Ebookpoint Biblio zapewnia dostęp do ogromnej bazy książek. Możesz wybierać spośród różnych gatunków literackich, od beletrystyki po literaturę fachową.

2. Wygoda użytkowania. Aplikacja jest łatwa w obsłudze. Intuicyjny interfejs sprawia, że nawigacja jest prosta i szybka. Nawet początkujący użytkownicy poradzą sobie bez problemu.

3. Personalizacja ustawień. Ebookpoint Biblio pozwala dostosować wygląd tekstu do własnych preferencji. Możesz zmienić wielkość czcionki, marginesy i jasność ekranu, co zwiększa komfort czytania.

4. Oszczędność czasu. Nie musisz wychodzić z domu, by wypożyczyć książki. Zrobisz to przy pomocy swojego komputera. Następnie wypożyczone tytuły możesz czytać na swoim czytniku inkBOOK. 

5. Oszczędność miejsca i pieniędzy. Czytnik e-booków z Ebookpoint Biblio to rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne. Nie musisz kupować fizycznych książek ani martwić się o miejsce na półkach.

Korzystanie z Ebookpoint BIBLIO na czytnikach inkBOOK to wygodny sposób na dostęp do ogromnego katalogu pełnego tytułów w dowolnym miejscu i czasie.


Dodaj komentarz

Uwaga: komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich publikacją.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.