Ten czytnik wciągnie Cię w czytanie! Pod takim hasłem już niedługo premiera nowego czytnika inkBOOK Focus - który już dziś wchodzi do przedsprzedaży. Nowe urządzenie z ekranem 7,8 cala o rozdzielczości 300 dpi i Androidem 8,1, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających czytelników! Zaraz dowiecie się dlaczego.

inkBOOK FOCUS - 7,8 CALA PRZYJEMNOŚCI CZYTANIA

Taki ekran to marzenie wielu użytkowników, którzy dzięki wygodzie, jaką niesie ze sobą jego rozmiar,
pozwala komfortowo czytać nie tylko ebooki, ale także prasę i czasopisma.

W ten sposób na jednym urządzeniu mamy w każdej chwili dostęp nie tylko do ulubionych książek, ale też gazet.  Najlepszy czytnik do prasy i do ebooków - od dziś nie ma więc potrzeby rozdzielać: czytnik do książek, a gazety kupujemy osobno.

Ponadto mierzący 7,8 cala ekran w inkBOOK Focus pozwala wyświetlić do 30 % więcej tekstu, niż jego mniejsi koledzy, a do tego ma wiele innych funkcjonalności, które uprzyjemniają czytanie. 

CZYTNIK DO LEGIMI, EMPIK GO , STORYTEL I WIELE INNYCH

Na nowym inkBOOK Focus czytanie w abonamencie będzie podwójnie wygodne - po pierwsze z poziomu czytnika mamy dostęp do pełnych wersji najpopularniejszych aplikacji, dzięki którym możemy czytać ekonomicznie - bo w abonamencie. 

Wśród zainstalowanych aplikacji znajduje się Legimi, Empik Go czy Storytel dla miłośników audiobooków, z którego możemy korzystać, podłączając jedynie bezprzewodowe słuchawki Bluetooth. Ponadto aplikacje największych e-księgarnii, w których zakupione ebooki możemy przesyłać wprost na czytnik - jak Publio czy Woblink.
 Z innych funkcjonalności, z których ucieszy się wielu użytkowników - mamy
możliwość powiększania nie tylko czcionki, ale też menu do indywidualnych potrzeb. To ważne udogodnienie zwłaszcza dla tych, którzy do tej pory byli przez to zmuszeni czytać w okularach  zwłaszcza tradycyjne książki.

Dla lubiących czytać w nocy - czytnik ma opcję doświetlenia ekranu, co eliminuje konieczność korzystania z lampki nocnej. A ekran E Ink pozwala czytać gdziekolwiek jesteśmy - nawet w bardzo słoneczny dzień na plaży. 

Fizyczne przyciski pozwolą z kolei czytać tak, jak wiele osób lubi najbardziej - czyli leżąc na boku, a osoby leworęczne mogą nareszcie wygodnie oddać się lekturze.