To, za co wszyscy kochamy czytniki książek to nie tylko możliwość szybkiego dotarcia do dziesiątek tysięcy e-booków, czy e-gazet, ale również dowolność personalizacji. Sprawdź, jak zmienić wygaszacz ekranu na czytniku inkBOOK!

Czytniki ebooków w przeciwieństwie do tradycyjnych papierowych książek pozwalają ich użytkownikom na przejęcie (przynajmniej częściowe) kontroli nad stroną książki.

I tak według własnych potrzeb i preferencji, w czytnikach inkBOOK możesz dostosować rozmiar czcionki wyświetlanej strony, jej krój, a nawet zmienić wielkość marginesów, czy interlinii. Wszystko po to, aby cieszyć się wygodą czytania przez wiele godzin, nie męcząc przy tym oczu.

Spersonalizuj swój czytnik inkBOOK!

Jeśli zależy Ci na nadaniu inkBOOkowi jeszcze bardziej osobistego charakteru, możesz również skorzystać z opcji umieszczenia personalizowanych wygaszaczy ekranu.

Ta funkcja z pewnością spodoba się nie tylko użytkownikom czytnika, lecz również tym, którzy kupują czytnik inkBOOK w prezencie.

Pozwoli Ci na umieszczenie, innej niż domyślna, grafiki na ekranie uśpienia czytnika. Na stworzonej przez Ciebie w dowolnym programie graficznym „tapecie", możesz umieścić spersonalizowane życzenia czy wiadomość, którą obdarowana osoba zobaczy za każdym razem wprowadzając czytnik w stan uśpienia.

JAK DODAĆ WYGASZACZ EKRANU NA CZYTNIK INKBOOK?

1. Znajdź grafikę, która Ci się spodoba lub stwórz własną i pobierz w wymiarach odpowiadających danemu czytnikowi.

Możesz ją także dostosować do tych wymiarów w dowolnym programie graficznym.

Wymiary poszczególnych modeli to:
  • inkBOOK Calypso Plus* - 758 x 1024
  • inkBOOK Focus* - 1404 x 1872
  • inkBOOK Calypso - 758 x 1024
  • inkBOOK Prime - 758 x 1024
  • inkBOOK Prime HD - 1072 x 1448
  • inkBOOK Lumos - 600 x 800
*WAŻNE! W przypadku tych dwóch modeli, plik z wygaszaczem musi być wgrany do folderu "Screensavers"!

2. Prześlij grafikę na czytnik.
Możesz to zrobić za pomocą kabla USB, karty micro SD lub poprzez usługę Wyślij na inkBOOKa.

3. Na swoim czytniku wejdź w:
Ustawienia -> Spersonalizuj swojego inkBOOKa -> Zmień grafikę na ekranie blokady i wybierz swój ulubiony wygaszacz z listy!

jak zmienić wygaszacz na czytniku inkbook

Teraz już wiesz jak nadać czytnikowi osobistego charakteru. Funkcjonalność zmiany wygaszacza czytnika inkBOOK to doskonała metoda na personalizację urządzenia!