Czytnik ebooków to idealny towarzysz każdej podróży. W tramwaju, pociągu czy w samochodzie - umila nawet najdłuższą drogę. By mógł robić to jak najdłużej, zabezpiecz go dedykowanym etui na czytnik ebook

Pierwszą rzeczą, jaką robią świeżo upieczeni właściciele czytników, jest wyszukanie odpowiedniego etui. Jego głównym zadaniem jest ochrona czytnika przed uszkodzeniami mechanicznymi. 

Dobrze dobrane etui na czytnik to jednak coś więcej. Potrafi nadać oryginalny wygląd, dzięki czemu wyróżni Ciebie i Twoje urządzenie spośród e-czytelników. 

Wybierając jednak to jedyne wyjątkowe etui pasujące do Twojego stylu, warto wziąć pod uwagę jeszcze jego funkcjonalność. Z dostępnych na rynku modeli do czytników 6-, jak i 7,8-calowych większość pełni jedynie podstawową rolę. 

Etui Yoga, czyli ​​uniwersalne etui na czytnik 6 cali

Tworząc czytnik ebooków inkBOOK, od początku wiedzieliśmy, że kolejnym naturalnym krokiem będzie zapewnienie użytkownikom jak najwyższego komfortu w korzystaniu z naszego urządzenia. Dzięki tej myśli stworzyliśmy etui Yoga dopasowane do 6-calowego czytnika ebooków.

Yoga pasuje idealnie na takie modele jak: inkBOOK Calypso Plus, inkBOOK Calypso, inkBOOK Prime HD, inkBOOK Prime, inkBOOK Lumos czy inkBOOKClassic 2. Dostępne w wielu kolorach, które z łatwością dopasujesz do swojego gustu.

Ponadto, Yoga zapewnia pełną funkcjonalność czytnika przy maksymalnej ochronie przed uszkodzeniami dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów. 

Warto zwrócić uwagę na to, co wyróżnia Yogę na tle konkurencji:

  • wbudowane magnesy, które chronią przed przypadkowym otwarciem czytnika, co pozwala na bezpieczne przewożenie go w torbie, plecaku czy walizce,
  • dzięki funkcji automatycznego usypiania pomaga w utrzymaniu dłuższej żywotności baterii - zamykając klapkę, usypiasz czytnik, a gdy ją otwierasz, wybudzasz go w miejscu, w którym skończyłeś czytać. Ważne! Ta opcja jest dostępna tylko w takich modelach 6’ czytników jak: inkBOOK Calypso, inkBOOK Calypso Plus, inkBOOK Prime HD i inkBOOK Prime.

Etui na czytnik inkBOOK wyróżnia się na tle innych dostępnych modeli, bo oprócz swojej podstawowej funkcji pełni takżę rolę… stojaka! Dzięki temu możesz skorzystać z kilku wygodnych wariantów ułożenia czytnika ebooków, a w rezultacie cieszyć się jeszcze większym komfortem czytania - bez konieczności trzymania go ciągle w rękach. 

Etui Twist, czyli ochrona większego ekranu

Twist to dedykowane etui do urządzenia odrobinę większego niż czytnik ebook 7 cali. Stworzyliśmy je z myślą o bestsellerowym 7,8-calowym inkBOOK Focus

Ma idealnie dopasowany kształt do naszego ergonomicznego czytnika, co zapewnia komfort czytania. Wygodna konstrukcja daje użytkownikowi pełną funkcjonalność wszystkich przycisków czytnika.  

Tak jak w przypadku Yogi, tak i Twist posiada wszystkie dodatkowe funkcje , jest dostępne w kilku kolorach i tak jak jego mniejsza wersja również pełni funkcję uniwersalnego stojaka, który możesz ustawić według własnych czytelniczych potrzeb.

Czytnik ebook z etui - wybór jest Twój! 

Już wiesz, jak ważną rolę odgrywa etui na czytnik ebook. To inwestycja, która zwraca się od pierwszego dnia, gwarantując Twojemu urządzeniu bezpieczeństwo w przypadku uszkodzeń mechanicznych i innego typu zarysowań. To także idealny partner czytnika, dzięki któremu możesz czytać dosłownie wszędzie. Na plaży, w pociągu, na pikniku - z etui zabierasz go ze sobą wszędzie, a wszystkie obawy zostawiasz w domu.

Na dodatek, etui na czytnik inkBOOK wybierasz spośród palety najmodniejszych kolorów - po prostu dobierasz ten, który najlepiej odzwierciedla Twój gust. 

Automatyczne usypianie, oszczędzanie baterii i funkcja stojaka - etui z czytnikiem inkBOOK to duet idealny.