Nie tylko czytanie, ale też słuchanie! Skorzystaj z katalogu ponad 100 tys. audiobooków i ebooków, który oferuje aplikacja Storytel dostępna na czytnikach inkBOOK Calypso Plus i inkBOOK Focus. Chcesz wsłuchać się we wspaniałe historie? Świetnie! Podpowiemy Ci, jak pobrać aplikację Storytel na czytnik ebooków inkBOOK. 

Po Ebookpoint, Publio czy Woblink przyszedł czas na program, który ucieszy wszystkich miłośników słuchowisk i audiobooków.

Aplikacja Storytel sprawdzi się świetnie nie tylko podczas długiej podróży, ale będzie także idealnym urozmaiceniem „czytania” na co dzień. Nie masz nastroju na lekturę, jednak bardzo chcesz poznać dalsze losy bohaterów rozpoczętej książki? Nie ma problemu, audiobook w aplikacji Storytel na czytnik
ebooków przyjdzie Ci z pomocą!   

Ponad 100 tys. e-książek, czyli czego słuchać na Storytel

Już nie tylko na telefonie, ale też na czytniku. Storytel wraz ze swoją ofertą ponad 100 tys. e-książek trafia prosto do wszystkich użytkowników czytników inkBOOK!

Storytel to nie tylko audiobooki czy słuchowiska, ale także ebooki po polsku i angielsku. Wyszukiwanie tytułów w aplikacji jest bardzo proste. Wystarczy skorzystać z dostępnego katalogu posegregowanego na kategorie, w którym dostępne są m.in. reportaże, biografie, kryminały, fantastyka czy nawet książki dla dzieci. Znajdziesz każdy interesujący Cię gatunek - do słuchania lub do czytania. 

Dlatego, jeśli zapytasz nas, po które dobre książki na Storytel warto sięgnąć, odpowiemy bez wahania, że po wszystkie! Jednak na szczęście to Ty zdecydujesz czego słuchać na Storytel


Dostęp do Storytel - za darmo czy w abonamencie?

Aplikacja Storytel na czytniki inkBOOK można pobrać całkowicie za darmo. Jednak korzystanie z jej katalogu wymaga od użytkownika uiszczenia opłaty w ramach tzw. subskrypcji. 

Abonament Storytel jest odnawiany co 30 dni aż do momentu jego zakończenia. Każdy użytkownik może wybierać subskrypcję spośród trzech dostępnych opcji: 

Unlimited (34,90 zł / msc) - jednocześnie z konta może korzystać jeden dorosły i dziecko, 

Storytel Family (46,90 zł / msc) - jednocześnie słuchać różnych tytułów może dwoje dorosłych i dwoje dzieci,

Storytel Family+ (58,90 zł / msc) - w tej opcji jednoczesny dostęp do konta dostaje troje dorosłych i troje dzieci.

Jeśli chcesz najpierw sprawdzić, czy aplikacja Storytel jest dla Ciebie, możesz skorzystać z bezpłatnej alternatywy. Storytel za darmo jest jak najbardziej możliwe dzięki okresowi próbnemu, który trwa 7 dni. 

A jak zrezygnować z Storytel? Możesz anulować subskrypcję w dowolnym momencie - zrobisz to z poziomu swojego konta, postępując zgodnie z podanymi na stronie usługi instrukcjami. Abonament Storytel możesz także zakończyć, np. kontaktując się z nimi za pośrednictwem e-maila.  

Jak pobrać aplikację Storytel na czytnik ebooków inkBOOK?

Dokładnie w taki sam sposób jak każdą inną aplikację dostępną na czytniki inkBOOK, czyli łatwo, przyjemnie i szybko - prosto z inkBOOK Apps!

Wystarczy, że skorzystasz z tych kilku kroków: 

  1. Włącz czytnik i połącz się z dostępną siecią WiFi.
  2. Wejdź do inkBOOK Apps, wyszukaj i następnie pobierz aplikację Storytel.
  3. Zaloguj się do aplikacji Storytel bezpośrednio na swoim czytniku.
  4. Zrobione! Możesz teraz bez przeszkód korzystać z aplikacji Storytel na swoim czytniku inkBOOK. 

Aplikacja jest, ale przecież czytnik nie ma wejścia na słuchawki! Co w takiej sytuacji? 

Spokojnie, to żaden problem! Żeby słuchać komfortowo audiobooków na swoim inkBOOK Calypso Plus lub inkBOOK Focus jedyne co musisz zrobić to połączyć czytnik ebooków przy użyciu Bluetooth z bezprzewodowymi słuchawkami lub głośnikiem. Dzięki temu zyskujesz pełny i bezproblemowy dostęp jaki daje Ci aplikacja Storytel

Co więcej, jeśli pobierzesz konkretny utwór możesz go potem słuchać w trybie offline - kiedy chcesz i jak chcesz. 

Aplikacja Storytel na czytniku inkBOOK to same korzyści!