Chyba nikt nie lubi stresować się kupowaniem prezentów na ostatnią chwilę, zwłaszcza gdy nie mamy na niego pomysłu. Czym obdarować bliską nam osobę, jeśli jest to sympatyk czytania? Łapcie pomysły na prezenty dla książkoholików i nie tylko.

CZYTNIK INKBOOK - CAŁA BIBLIOTEKA W JEDNYM MIEJSCU

Na pierwszy rzut idzie oczywiście elektroniczny czytnik książek. To jeden z najlepszych prezentów pod choinkę, dla tych którzy nie wyobrażają sobie życia bez czytania. I nie ma znaczenia tu płeć czy wiek. Korzystając z czytnika ebooków nie męczymy naszego wzroku, więc możemy czytać dłużej. Dodatkowo czytnik ebooków inkBOOK to szybki i wygodny dostęp do ulubionych aplikacji z ebookami, prasą czy audiobookami m.in. takich jak Legimi, Empik Go, Publio czy Storytel! 

czytnik ebook na prezent

https://inkbook.pl/calypso-plus-blue


DOSTĘP DO LEGIMI LUB EMPIK GO

Czy książka na pewno jest dobrym prezentem dla wielbiciela książek? Wbrew pozorom - niekoniecznie. Przede wszystkim nigdy nie można mieć pewności, czy obdarowywana przez nas osoba sama nie sprawiła sobie dokładnie tego samego prezentu, albo nie trafimy z tytułem książki. Z doświadczenia możemy też podpowiedzieć, że sama możliwość wyboru książki może być dla kogoś świetną zabawą. Dlatego zamiast jednej lub dwóch książek, proponujemy sprezentować dostęp do którejś z usług wypożyczania e-książek.

Legimi abonament

Żródło: https://www.legimi.pl/cennik/


DUŻA PÓŁKA NA WANNĘ DLA KSIĄŻKOHOLIKA

Zastanawiasz się dlaczego półka na wannę, będzie dobrym pomysłem jako prezent dla nałogowego czytelnika? Już tłumaczymy! Po ciężkim dniu, podczas brania gorącej kąpieli, taką półkę można ustawić na dwóch oparciach wanny, a na niej postawić nie tylko książkę, ale i czytnik inkBOOK, lampkę wina i świeczkę, dzięki czemu ta kąpiel będzie o wiele bardziej przyjemna! Półka zredukuje do minimum możliwość zamoczenia czytnika czy papierowej książki. W sklepach znajdziesz wiele wariantów takich półek, znajdziesz taką o określonej długości, lub regulowaną; różnym rozmieszczeniu poszczególnych elementów; wielu kolorach.Zródło: https://emako.pl/


ZAKŁADKA DO TRADYCYJNEJ KSIĄŻKI

Dość już zaginania stron, w celu zapamiętania, na którym momencie książki zakończyłeś czytanie. Książki mają uczucia, to je boli - pamiętaj o tym. Prezent dla książkoholika powinien być przemyślany, w związku z tym, również powinieneś orientować się jaki gust ma osoba, którą chcesz obdarować zakładką czy zakładkami. W wielu stacjonarnych i internetowych sklepach znajdziesz mnóstwo wzorów. Są takie ze wstążką na końcu, ze sznurkiem, czy koralikami. Znajdziesz zakładki z motywami zwierzęcymi, bajkowymi, takie w stylu wiktoriańskim dla wielbicielek i wielbicieli Charlotte Bronte! A jeśli masz duszę artysty, możesz wykonać zakładkę samodzielnie!

KUBEK Z KSIĄŻKOWYM AKCENTEM

Kubków nigdy dość! Miłym, ale niekoniecznie drogim prezentem będzie z całą pewnością kubek:). To chyba jeden z tych uniwersalnych pomysłów na prezent dla książkoholika, który każdemu przypadnie do gustu i na pewno każdemu się przyda.


Źródło: https://duzekubki.pl/p/kubek-nadrukiem-ksiazki/

ETUI NA CZYTNIK 

Kiedy wiesz, że osoba, której chcesz podarować prezent na święta ma już swój czytnik inkBOOK, możesz wejść na stronę inkbook.pl i rozejrzeć się za etui, które będzie chroniło czytnik przed wszelkimi zadrapaniami! Oprócz tej funkcji, czytnik automatycznie się usypia po zamknięciu etui, można go używać jako stojak do czytnika, jest także stylowym dodatkiem! Etui to świetny prezent dla książkoholika, a mając ich więcej, można wymieniać je na różne okazje!


https://inkbook.pl/akcesoria


Jak widzicie opcji na prezent dla książkoholika jest wiele! Wystarczy, że zdecydujesz się na jeden z powyższych, a gwarantujemy, że osoba, której podarujesz niespodziankę, będzie zadowolona!