Ebooki


Cała biblioteka w jednym miejscu

Nie musisz martwić się o dostępność książek w wersji elektronicznej! Internetowych miejsc oferujących e-booki oraz audiobooki jest już bardzo wiele. Należą do nich liczne księgarnie oferujące sprzedaż książek wyłącznie online, ale także sklepy internetowe dużych, popularnych księgarnii stacjonarnych, zajmujących się sprzedażą ebooków równolegle do sprzedaży tradycyjnych, papierowych książek. Większość z nich posiada w swojej ofercie ogromny zbiór ebooków i audiobooków, który z każdym tygodniem poszerzany jest o nowe tytuły. 

Najpopularniejsze księgarnie internetowe

Ebookpoint
Empik
Gandalf
Legimi
Nexto
Świat Ebooków
Woblink
 

Wypożyczalnie ebooków

Ciekawą alternatywą dla kupowania ebooków w księgarniach internetowych jest możliwość ich wypożyczenia. Abonament na ebooki to bardzo wygodne rozwiązanie, umożliwiające czytelnikom szybki dostęp do tysięcy książek elektronicznych i audiobooków w ramach wybranego planu. Obecnie na rynku polskim dostępne są dwie usługi abonamentowe, z których dzięki dedykowanym aplikacjom wygodnie skorzystasz na czytnikach inkBOOK.


Darmowe ebooki  

Na czytnikach inkBOOK istnieje możliwość bezpośredniego pobierania ebooków ze zbiorów Wolnych Lektur za pomocą dedykowanej aplikacji Freebooks.