inkBOOK Calypso - ruszyła przedsprzedaż!


Mamy ogromną przyjemność poinformować Was, że właśnie wystartowała przedsprzedaż naszego najnowszego czytnika ebooków - inkBOOK Calypso!

Jest to następca popularnego Prime’a, jednak w całkiem nowej odsłonie. inkBOOK Calypso wyposażyliśmy w najnowszej generacji ekran z papieru elektronicznego E Ink. Wszystko po to, abyście mogli cieszyć się godzinami spędzonymi z książką nie męcząc oczu.

inkBOOK Calypso - czytnik, który Cię zachwyci!

Brak reklam, polskie menu i integracja z polskimi serwisami ebookowymi, takimi jak Legimi, Empik Go, Virtualo, Ebookpoint, czy Publio, a wkrótce także i Woblink pozwolą dotrzeć Wam  w wygodny sposób do prawie każdej książki wydanej w Polsce w wersji elektronicznej.

Mocno pracowaliśmy nad tym, aby urządzenie pomimo swego zaawansowania był zarówno łatwe, jak i intuicyjne w obsłudze. Nie potrzeba więc żadnej technologicznej wiedzy, aby od razu rozpocząć swoja przygodę z e-czytaniem. Szanując też wszystkich użytkowników szukających otwartości i możliwości instalacji dodatkowych aplikacji, pozostawiliśmy je na Calypso. Troszeczkę głębiej w menu :).

Czytaj w dowolnym języku!

Dla czytających w językach obcych dołożyliśmy integracje z ebookowymi serwisami zagranicznymi, które na inkBOOKu są o jedno kliknięcie: amerykański Amazon Kindle, niemieckie Skoobe, francuski Youboox, a także wkrótce serwisy szwedzkie, brytyjskie, czeskie oraz hiszpańskie. Z kolei dla tych, którzy potrzebują przetłumaczyć wybrany fragment na inny język, dodaliśmy funkcję najlepszego tłumacza na świecie - Google Translate.

Kup inkBOOK Calypso w przedsprzedaży i zgarniaj gratisy!

Oficjalnie premiera inkBOOK Calypso będzie miała miejsce 7 sierpnia 2020 r. – jednak już teraz uruchomiliśmy specjalnie dla Was przedsprzedaż urządzenia na naszej stronie www.inkbook.pl. Kupione w przedsprzedaży czytniki zostaną wysłane do nabywców 7.08. Cena w przedsprzedaży to jedynie 499 zł, przy czym każdy kupujący w przedsprzedaży otrzyma darmowe oryginalne etui Yoga Night Black o wartości 79zł, a kilku twórczych szczęśliwców ma szansę na 12 miesięcy dostępu do prawie wszystkich polskich ebooków w ramach abonamentu Legimi.

Nowy inkBOOK Calypso jest dostępny w niezwykłej gamie barw, wyselekcjonowanych specjalnie dla Was:

inkbook Calypso
Niebieskim - jak Calypso, największa głębia na Morzu Śródziemnym.
inkbook calypso
Czerwonym - jak Lotus Calypso Red, legendarna, elegancka, zgaszona czerwień.
inkbook calypso grey
Szarym- jak srebrzysta powierzchnia Calypso - księżyca Saturna.
inkbook calypso rose
Różowym - kolor Powder Pink jak szata Calypso z obrazu Williama Hamiltona.
inkBOOK Calypso
Tradycyjnym Czarnym - w specjalnie dobranej czerni Vantablack.

 

Zachęcamy Was do obserwowania naszych profili społecznościowych, aby być na bieżąco z gorącymi promocjami i konkursami, jakie przyszykowaliśmy dla Was z okazji PREMIERY inkBOOK Calypso!


1 komentarz


  • katarzyna

    Zakupione😊


Zostaw komentarz


Twój komentarz musi zostać zaakceptowany przed opiblikowaniem