Przedłużamy gwarancję na czytniki inkBOOK o 3 dodatkowe miesiące!


Skutki kryzysu epidemiologicznego odczuwalne są na całym świecie – jedną z bardziej uciążliwych konsekwencji są ograniczenia związane z przemieszczaniem się i możliwością kontaktu z innymi ludźmi.

W obliczu sytuacji, w jakiej się wszyscy obecnie znaleźliśmy, postanowiliśmy, jako producent czytnika książek elektronicznych inkBOOK, odjąć Wam jeden powód do zmartwień i przedłużyć gwarancję na nasze czytniki o 3 dodatkowe miesiące!!!

Rozumiemy, że zagrożenie związane z COVID-19 stwarza dodatkowe utrudnienia również w odniesieniu do kwestii związanych z gwarancją urządzeń elektronicznych. W okresie kiedy zalecany jest dystans społeczny, nie mamy innego wyjścia, jak zgłaszać wszelkie zapytania serwisowe drogą internetową lub telefoniczną, a sprzęt do naprawy wysyłać kurierem. Aby zminimalizować niedogodności spowodowane epidemią, zdecydowaliśmy się o 3 miesiące wydłużyć okres objęty gwarancją producenta.

Wszystkie czytniki inkBOOK, których okres gwarancji kończy się między 1 marca a 30 maja 2020 r, zyskują dodatkowe 3 miesiące gwarancji na naprawy. Oferta przedłużenia dotyczy czytników ze wszystkich kanałów sprzedaży – także sieci handlowych. Aby skorzystać z wydłużonej gwarancji potrzebny jest jedynie dowód zakupu.

Przypominamy także, że wszystkie czytniki inkBOOK zakupione na inkbook.pl objęte są 3-letnią gwarancją door to door.


Zostaw komentarz


Twój komentarz musi zostać zaakceptowany przed opiblikowaniem