Czytnik inkBOOK idealna “książka” na wakacje!


Wakacje, zapomnij o wszystkim...oprócz inkBOOKa!

Zbliżają się wakacje, a wraz z nimi zbliża się perspektywa wypełnienia całej walizki książkami, dla każdego członka rodziny. Ograniczone miejsce i dylemat, którą lekturę zapakować bywają często frustrujące. Istnieje jednak idealne rozwiązanie. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem drukowanej książki, czy nie, podczas podróży cyfrowa lektura jest niezbędna. Dzięki czytnikowi ebooków inkBOOK możesz zabrać do torby całą bibliotekę i cieszyć się tysiącami książek podczas wakacji!

Dlaczego czytnik ebook?

Ponieważ waży mniej niż książka w miękkiej okładce, ale może pomieścić ich kilka tysięcy. Ponieważ jest niezwykle wydajny, szczególnie pod względem baterii. Możesz go używać przez kilka tygodni bez konieczności ładowania. Ponieważ pozwala na czytanie w dowolnym miejscu i czasie, zarówno w pełnym słońcu, jak i w nocy. Czytnik inkBOOK da Ci możliwość  komfortowego czytania bez konieczności włączania świateł, gdy cała rodzina śpi. Ponieważ  w przeciwieństwie do telefonu czy tabletu ekran czytnika nie odbija światła, a zatem możesz czytać w pełnym słońcu - bez  konieczności szukania cienia na plaży!

Stale otwarta księgarnia na wyciągnięcie ręki

Najważniejszą zaletą czytnika jest to, że możesz dodawać książki w dowolnym momencie, z dowolnego miejsca, gdy tylko będziesz w stanie połączyć się z siecią WiFi. Nie musisz więc ograniczać się do zabierania na wakacje tylko kilku tytułów.  InkBOOK pozwala nie tylko zintegrować polskie serwisy (wypożyczalnie ebooków) jak Legimi i Empik Go, umożliwia także dostęp do międzynarodowych serwisów z książkami takich jak Amazon Kindle, francuski Youboox, czy niemiecki Skoobe. Z inkBOOKiem szybko i łatwo przejrzysz najnowsze oferty ebooków, przeczytasz prasę, a nawet pobierzesz bezpłatne książki za pomocą kilku kliknięć.

Dzięki czytnikowi inkBOOK możesz zabrać ze sobą swoją idealną bibliotekę gdziekolwiek zechcesz!

Jeżeli więc zdecydujesz się zabrać jeden z czytników inkBOOK na wakacje, to najbardziej skomplikowaną rzeczą  podczas wakacyjnego wyjazdu będzie… dokonanie wyboru, od której książki zacząć.

Aby ułatwić wybór przygotowaliśmy darmowy dostęp do wszystkich polskich ebooków znajdujących się w serwisach abonamentowych Empik Go i Legimi, a także instrukcje jak skorzystać z darmowego okresu dostępowego do serwisów obcojęzycznych, takich jak Skoobe czy Youboox.


Zostaw komentarz


Twój komentarz musi zostać zaakceptowany przed opublikowaniem