Książkowy listopad: co czytać bez wychodzenia z domu?


Ostatnimi czasy mamy sporo powodów, by nie ruszać się z domu i jeszcze więcej, by zacząć pożytecznie i miło z tego korzystać. Świetnym pomysłem na zagospodarowanie wolnego czasu w długie, jesienne wieczory jest czytanie ebooków  - np. na inkBOOK Calypso, który daje swoim użytkownikom coraz więcej możliwości korzystania z książek elektronicznych.

Miłośnicy literatury na e-czytniku inkBOOK Calypso mają szeroki i wygodny dostęp do różnych platform, które oferują elektroniczne wydania książek. W tym roku do ich grona dołączył także Woblink, który w swoich zasobach ma aż 35 tys. tytułów w wersji elektronicznej. 

Obecnie inkBOOK jako jedyny producent na rynku tego typu urządzeń umożliwia wygodne korzystanie z zasobów Woblink. Aplikacja w modelu Calypso pozwala z poziomu czytnika zsynchronizować półkę książek zakupionych w serwisie i wygodnie otwierać je na e-czytniku. 

Jesienne bestsellery na inkBOOK Calypso

To tylko jedna z dwóch niespodzianek dla e-czytelników, bo kolejna dobra wiadomość to taka, że w listopadzie książki z Woblink można czytać za darmo - a przynajmniej niektóre z tytułów. Ale za to jakich tytułów! 

W ramach promującej czytelnictwo akcji Czytaj.PL  - Woblink zrobił książkoholikom prezent jeszcze przed świętami i udostępnił całkowicie bezpłatnie 12 książkowych  bestsellerów, którymi przez cały listopad mogą się cieszyć wszyscy użytkownicy inkBOOKa Calyspo. 

Wśród autorów znalazły się największe literackie nazwiska ostatnich lat jak: Jakub Ćwiek, Wojtek Drewniak, Paulina Hendel, Jakub Małecki czy Remigiusz Mróz. 

Co trzeba zrobić, aby skorzystać z akcji i zyskać dostęp poprzez czytnik inkBOOK Calypso?

  1. Instalujemy na telefonie aplikację Woblink, logujemy się do niej i skanujemy QR kod akcji, który dostępny jest na wszystkich formach promocji akcji oraz  na stronie www.
  2. Wybieramy książkę z listy bestsellerów, którą chcemy przeczytać.
  3. Na inkBOOK Calypso  - w aplikacji inkBOOK Aps uruchamiamy dostęp do aplikacji Woblink i dzięki synchronizacji półek możemy teraz wygodnie przeczytać wybrany przez nas bestseller na naszym czytniku.
czytaj.pl na inkBOOK Calypso

Wszystkie bestsellery:

Jakub Ćwiek „Topiel” (Wydawnictwo Marginesy)

Wojtek Drewniak „Historia bez cenzury 5. I straszno, i śmieszno – PRL” (Wydawnictwo Znak)

Paulina Hendel „Strażnik” (We Need YA)

Mikołaj Łoziński „Stramer” (Wydawnictwo Literackie)

Karolina Macios „Czarne morze” (Wielka Litera)

Andri Snær Magnason „O czasie i wodzie” (Karakter)

Jakub Małecki „Horyzont” (Wydawnictwo SQN)

Robert Małecki „Zadra” (Czwarta Strona)

Remigiusz Mróz „Głosy z zaświatów” (Wydawnictwo Filia)

Dominika Słowik „Zimowla” (Wydawnictwo Znak)

Stefanie Stahl „Kochaj najlepiej jak potrafisz” (Wydawnictwo Otwarte)

Mariusz Szczygieł „Nie ma” (wydawnictwo Dowody na Istnienie)

 

 
Zostaw komentarz


Twój komentarz musi zostać zaakceptowany przed opublikowaniem