Czym jest dla Ciebie CALYPSO? - Oto wielcy wygrani, którzy będą czytać rok w bibliotece LEGIMI za darmo!


ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU inkBOOK Calypso. 

Dziękujemy za tak liczne zainteresowanie naszym konkursem i wspaniałe odpowiedzi na pytanie:

,,Czym jest dla Ciebie Calypso''

Oto szczęśliwa 10-tka wygranych odpowiedzi.

Życzymy, aby był to wspaniały rok niezapomnianych przygód w krainie literatury. 

 

Calypso jest dla mnie mam nadzieję  że tylko na razie niewiadomą, ale jestem pewna że będę bardzo  zadowolona z niego.Największy atut to dla mnie 80 letniej staruszki to że wszystko jest w j.polskim.

E.Z.


Calypso jest dla mnie ideałem, to jak powietrze dla płuc, muzyka dla uszu, piękno natury dla oczu. Calypso to raj dla mnie, czytelnika, który dla pasji czytania o każdej porze dnia i nocy jest w stanie poświęcić wszystko. Czytanie nadaje smak mojemu życiu.

V.J.


Calypso jest dla mnie podróżą do świata fantazji, latarnią która mnie prowadzi w nawałnicy szarej codzienności

M.K.Calypso jest dla mnie jak lody waniliowe, które jadłam jako dziewczę młode. Gdy już czytnik w domu zawita, zaczytam się w ofercie Legimi, która jest przeobfita. Mój różowy Calypso mówiąc innymi słowy, jest dla mnie... wyjątkowy!

A.C.


Calypso jest dla mnie... całym światem fantazji, kryminałów i powieści. Jest moją odludną wyspą i zatłoczonym miastem, jest moim jednym wyjątkowym miejscem, w które udaje się, kiedy tylko chce, w zaciszu swoich czterech kątów... 

Ł.D.


Calypso jest dla mnie...oknem na nowy niesamowity świat, zmieniającym szarość codziennego życia w pełnię kolorów i niezwykłych historii. Drogą do bajecznych obrazów, nowych doznań i niezapomnianych przygód umilających każdą wolną chwilę.

R.G.


Calypso jest dla mnie magiczną książką, którą jednym dotykiem zmieniam w dowolną pozycję wybranego autora, a także źródłem nieskrępowanej wolności dzięki przeniesieniu księgozbioru tradycyjnego na wirtualną półkę.

E.M.


Calypso jest dla mnie drzwiami do skarbca zawierającego tysiące literackich historii, postaci i światów. Dzięki Calypso mam do nich dostęp w każdej chwili i w każdym miejscu!

P.G.


Calypso zawsze była dla mnie piękną nimfą, która trzymała Odyseusza w słodkiej niewoli na swojej wyspie. Teraz to także mój pierwszy czytnik, dzięki któremu zamierzam zatopić się w lekturze i niczym Odyseusz na Ogygio zapomnieć o reszcie świata.

A.Z.


Calypso jest dla mnie obietnicą niezapomnianych wrażeń. Chcę mieć go już w swoich dłoniach i cieszyć się pięknym, subtelnym designem. Wyobrażam sobie jego delikatne krawędzie i zdania płynące z ekranu wprost do mojej wyobraźni.. 

A.P.

 

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie w trakcie przedsprzedaży inkBOOK Calypso.

Miłej lektury!

 


Zostaw komentarz


Twój komentarz musi zostać zaakceptowany przed opiblikowaniem