Biblioteka publio.pl już teraz dostępna na czytnikach inkBOOK!


Biblioteka publio.pl już teraz dostępna na inkBOOKu!!

Mamy znakomitą wiadomość dla fanów e-booków oraz osób, które regularnie sięgają po dzienniki i ulubione magazyny – w naszym inkBOOK Apps udostępniliśmy aplikację publio.pl. Dzięki temu użytkownicy mają teraz wygodny dostęp do prasy i prenumerat dostępnych w ramach publio.pl, mogą także przechowywać w jednym miejscu (i wygodnie przeglądać) swoją bibliotekę: zarówno książki, jak i prasę codzienną.

Czym jest Publio.pl ?

Publio.pl to jedna z największych w Polsce księgarni internetowych oferująca czytelnikom ponad 20 tys. e-booków oraz 350 tytułów prasowych, które od teraz możemy czytać na ekranach czytników inkBOOK z technologią E Ink. To doskonała wiadomość dla osób, które czytają na czytnikach nie tylko książki, ale i prasę. Od teraz nawet codzienna gazeta będzie automatycznie dodawana do czytnika inkBOOK!

Aplikacja publio.pl na czytnikach inkBOOK

Bezpłatna aplikacja publio.pl, która od dziś dostępna będzie w inkBOOK Apps na czytniku, pozwoli na synchronizację biblioteki i szybki dostęp do informacji, wydarzeń i newsów na inkBOOKu! Dzięki dedykowanej aplikacji publio.pl możliwe będzie zabranie ze sobą nie tylko ulubionych e-booków, ale i prenumerat e-gazet, e-czasopism, czy e-magazynów.,
Dedykowana aplikacja publio.pl umożliwi, nie tylko pobieranie i synchronizację biblioteki (zarówno książek, jak i czasopism), ale i pozwoli na ich otwieranie, czy czytanie w trybie offline.

Dla wszystkich użytkowników, którzy pobiorą aplikację publio.pl na swój czytnik inkBOOK księgarnia przygotowała darmową, miesięczną prenumeratę gazety codziennej – wystarczy podać numer seryjny urządzenia.
Więcej szczegółów na stronie: https://inkbook.wishpond.com/publio/


Zostaw komentarz


Twój komentarz musi zostać zaakceptowany przed opublikowaniem