Aplikacja Empik Go już teraz dostępna na czytnikach inkBOOK.


Pierwsza aplikacja Empik Go na czytniki inkBOOK!

Mamy kolejną dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników e-czytników inkBOOK. Już od teraz w inkBOOK Apps dostępna jest dedykowana aplikacja Empik Go!

Empik Go to nowa aplikacja abonamentowa dostępna na czytnikach inkBOOK, w której znajdziesz ponad 25 000 ebooków i 4 000 audiobooków! Pobierz jednym kliknięciem aplikacje Empik Go na swój czytnik inkBOOK i ciesz się dostępem do biblioteki Empik Go, gdziekolwiek chcesz!

 
 
Z dedykowaną aplikacją Empik Go zabierzesz ze sobą tam. gdzie chcesz ulubione tytuły, a dzięki technologii papieru elektronicznego wygodnie przeczytasz je na czytniku inkBOOK. Wybieraj spośród tysięcy dostępnych ebooków, w tym nowości wydawniczych, czy bestsellerów i odkryj nową wolność czytania.

9 komentarzy


 • Lech

  EMpik GO da sie zainstalowac na Obsidianie ale niestety jest aplikacja jest bezuzyteczna. wyswietla sie tylko fragment strony(mozn przewijac ale czytnik jest za wolny na komfortowe uzytkowanie) i po kliknieciu nowej strony pomija poprzedni fragment. Uprzedze pytanie- dostalem najnowsza wersje z pomocy InkBook ale nic to nie dało.


 • inkBOOK

  Panie Grzegorzu proszę o kontakt z naszym działem obsługi klienta na help@inkbook.eu, który postara się pomóc :)


 • Grzegorz

  Witam
  Znalazłem ostatnio inkbook classic w szafie. Niestety nie pamietam loginu i hasła. Niestety niewiem jak właczyć aplikacje empikGO można dostać instrukcje. Pozdrawiam


 • inkBOOK

  Panie Piotrze, jesteśmy producentem czytników marki inkBOOK :) Jeśli chodzi o aplikację Empik Go to czytniki inkBOOK są jedynymi na rynku, na których działa dedykowana aplikacja Empik Go.


 • Piotr

  dzień dobry proszę i instrukcję jak zainstalować aplikację Empik Go na urządzeniu PocketBook InKPad 3 Pro.

  Pozdrawiam
  PiotrekU.


Zostaw komentarz


Twój komentarz musi zostać zaakceptowany przed opublikowaniem