Nowa aktualizacja do inkBOOK Calypso jest już dostępna.


Od dziś wszyscy użytkownicy inkBOOK Calypso mogą zaktualizować oprogramowanie swojego czytnika. Najnowsza wersja 3.0.3 zapewni jeszcze większą intuicyjność obsługi i komfort czytania. Zachęcamy więc do jej zainstalowania, wszystkich posiadaczy inkBOOK Calypso.

Jak zaktualizować czytnik inkBOOK Calypso?

Aktualizacja oprogramowania inkBOOK Calypso zostanie wykryta automatycznie, w momencie połączenia się urządzenia z siecią WiFi. Na ekranie czytnika pojawi się komunikat "Znaleziono aktualizację. Czy chcesz pobrać i zainstalować najnowszą aktualizację?".

aktualizacja inkBOOK Calypso

Po kliknięciu "tak" proces aktualizacji rozpocznie się i potrwa klika minut. Po jego zakończeniu czytnik uruchomi się ponownie.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie chcecie przeprowadzać aktualizacji  za pomocą  WiFi z poziomu czytnika, możecie ją również przeprowadzić pobierając plik z aktualizacją z naszej strony. Dokładną instrukcję, jak przeprowadzić proces manualnie, znajdziecie w zakładce Wsparcie.

Przed przeprowadzeniem aktualizacji, nie zapomnijcie o naładowaniu swojego urządzenia. Przerwana lub niedokończona aktualizacja, może mieć negatywne konsekwencja dla oprogramowania każdego urządzania elektronicznego.


Zostaw komentarz


Twój komentarz musi zostać zaakceptowany przed opiblikowaniem