Aplikacja Storytel na czytniku inkBOOK

Aplikacja Storytel na czytnik ebooków

Storytel na czytnik ebooków inkBOOK. Jak korzystać z aplikacji?

Chcesz wsłuchać się we wspaniałe historie? Świetnie! Podpowiemy Ci, jak zainstalować aplikację Storytel na czytnik ebooków inkBOOK. 

Czy Storytel działa na czytniku? Tak! To nie tylko czytanie, ale też słuchanie! Skorzystaj z katalogu ponad 100 tys. audiobooków i ebooków, który oferuje aplikacja Storytel. Jest dostępna na czytnikach inkBOOK Calypso Plus i inkBOOK Focus.

Aplikacja Storytel sprawdzi się świetnie nie tylko podczas długiej podróży, ale będzie także idealnym urozmaiceniem „czytania” na co dzień. Nie masz nastroju na lekturę, jednak bardzo chcesz poznać dalsze losy bohaterów rozpoczętej książki? Nie ma problemu, audiobook w aplikacji Storytel na inkBOOK przyjdzie Ci z pomocą!

Ponad 100 tys. e-książek z aplikacji Storytel na czytniku

Już nie tylko na telefonie, ale też na czytniku. Storytel wraz ze swoją ofertą ponad 100 tys. e-książek trafia prosto do wszystkich użytkowników czytników inkBOOK!

Storytel to nie tylko audiobooki czy słuchowiska. To także ebooki po polsku i angielsku. Wyszukiwanie tytułów w aplikacji jest bardzo proste.

Wystarczy skorzystać z dostępnego katalogu podzielonego na kategorie. Dostępne są m.in.

  • reportaże,
  • biografie,
  • kryminały,
  • fantastyka
  • nawet książki dla dzieci.

Znajdziesz każdy interesujący Cię gatunek — do słuchania lub do czytania. 

Dlatego, jeśli zapytasz nas, po które dobre książki na Storytel warto sięgnąć, odpowiemy bez wahania, że po wszystkie! Jednak na szczęście to Ty zdecydujesz czego słuchać na Storytel. 

Dostęp do Storytel — za darmo czy w abonamencie?

Aplikacja Storytel na urządzenia inkBOOK można pobrać całkowicie za darmo. Korzystanie z katalogu wymaga od użytkownika opłacenia subskrypcji. 

Abonament Storytel jest odnawiany co 30 dni aż do momentu jego zakończenia. Każdy użytkownik może wybierać subskrypcję spośród trzech dostępnych opcji [stan na czerwiec 2024]: 

✔ Unlimited (39,90 zł / msc) - jedno konto i słuchanie bez limitu, 

✔ Storytel Basic (22,90 zł / msc) - jedno konto i 10 godz. słuchania miesięcznie,

✔ Storytel Family (59,90 zł / msc) - dwa kub trzy konta i słuchanie bez limitu.

Jeśli chcesz najpierw sprawdzić, czy aplikacja Storytel jest dla Ciebie, możesz skorzystać z bezpłatnej alternatywy. Storytel za darmo jest jak najbardziej możliwe dzięki okresowi próbnemu, który trwa 7 dni. 

A jak zrezygnować z Storytel? Możesz anulować subskrypcję w dowolnym momencie — zrobisz to z poziomu swojego konta, postępując zgodnie z podanymi na stronie usługi instrukcjami. Abonament Storytel możesz także zakończyć, np. kontaktując się z nimi za pośrednictwem e-maila.

Jak pobrać aplikację Storytel na czytniki inkBOOK?

Dokładnie w taki sam sposób jak każdą inną aplikację dostępną na czytniki inkBOOK. Łatwo, przyjemnie i szybko — prosto z inkBOOK Plus! 

Wystarczy, że skorzystasz z tych kilku kroków: 

  1. Włącz czytnik i połącz się z dostępną siecią WiFi.
  2. Wejdź do inkBOOK Plus, wyszukaj i następnie pobierz aplikację Storytel.
  3. Zaloguj się do aplikacji Storytel bezpośrednio na swoim czytniku.
  4. Zrobione! Możesz teraz bez przeszkód korzystać z aplikacji, a musisz wiedzieć, że obsługa Storytel na czytniki inkBOOK jest banalnie prosta! 

Aplikacja jest, ale przecież czytnik nie ma wejścia na słuchawki! Co w takiej sytuacji? 

Spokojnie, to żaden problem! Żeby słuchać komfortowo audiobooków na swoim inkBOOK Calypso Plus lub inkBOOK Focus, podłącz czytnik ebooków przy użyciu Bluetooth z bezprzewodowymi słuchawkami lub głośnikiem. Dzięki temu zyskujesz pełny i bezproblemowy dostęp, jaki daje Ci aplikacja Storytel! 

Co więcej, jeśli pobierzesz konkretny utwór, możesz go potem słuchać w trybie offline — kiedy chcesz i jak chcesz. 

Aplikacja Storytel na urządzeniach inkBOOK to same korzyści!


Dodaj komentarz

Uwaga: komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich publikacją.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.