Od 26 do 29 maja potrwają Targi Książki w Warszawie. Święto wszystkich czytelników, tak jak rok temu, odbędzie się w Pałacu Kultury i Nauki oraz na placu Defilad. Stoisko inkBOOK znajdziesz pod numerem 30 - warto do nas zajrzeć, przygotowaliśmy kilka niespodzianek! 

Gościem honorowym tegorocznej edycji jest Norwegia, a motywem przewodnim wydarzenia zostało hasło „Marzenie jest w nas”.

W to wyjątkowe święto literatury, jak zwykle organizatorzy zapewnią odwiedzającym PKiN oraz plac Defilad wspaniałe czytelnicze przeżycia. Targi Książki w Warszawie mają bardzo bogaty program! 

Wszystkie zaplanowane spotkania autorskie i preselekcje znajdziesz na oficjalnej stronie wydarzenia

Targi Książki w Warszawie potrwają cztery dni


  • 26.05 (czwartek) od godz. 10 do godz. 18
  • 27.05 (piątek) od godz. 10 do godz. 19
  • 28.05 (sobota) od godz. 10 do godz. 19
  • 29.05 (niedziela) od godz. 10 do godz. 17

Oczywiście, wstęp jest bezpłatny. Więc jeśli szukasz alternatywy na spędzenie czasu w ostatni weekend maja - odwiedź Targi Książki w Warszawie i upoluj czytelnicze okazje na stoiskach tegorocznych wystawców.

Nie zapomnij wpaść do nas! 

Targi Książki w Warszawie 2022 - co przygotowaliśmy?

Na stoisku inkBOOK będziesz mógł kupić dwa nasze bestsellerowe modeleinkBOOK Calypso Plus oraz inkBOOK Focus w wyjątkowych, niskich cenach.

Warto więc przygotować się na specjalną promocję oraz… nowe przepiękne inkBOOKowe gadżety

Do każdego zakupu czytnika dodajemy eco torbę oraz miękkie poduszki z niebanalnymi grafikami, które pokocha każdy e-czytelnik

Przykładowy wzór poduszki inkBOOK

Ważne - gadżety nie trafią do regularnej sprzedaży. Dlatego już teraz zaplanuj wizytę na stoisku numer 30 i odwiedź Targi Książki w Warszawie!