Letni czas to zdecydowanie najlepsza pora na relaks z lekturą niezależnie od tego, czy planujecie spędzić go w górach, nad morzem, czy w domowym zaciszu. To idealny moment na nadrobienie wszelkich zaległości czytelniczych wśród długich inspirujących powieści, lekkich i przyjemnych romansów, szokujących reportaży, czy ekscytujących kryminałów.


To także świetna okazja do przeglądania magazynów i gazet. Na szczęście z czytnikiem ebooków inkBOOK równie łatwo sięgniecie po codzienną prasę, czy czasopisma, co po ulubioną książkę..

CZYTANIE PRASY NA CZYTNIKU EBOOK - TO TAKIE PROSTE!

Obecnie zdecydowana większość księgarni internetowych coraz częściej rozszerza swoją ofertę, nie tylko o książki elektroniczne, ale i o czasopisma i prasę codzienną. Kupowanie, bądź prenumerowanie treści elektronicznych, w tym gazet i czasopism, staje się coraz bardziej popularną opcją zakupu wśród czytelników. Daje bowiem nie tylko wygodny i szybki dostęp do prasy z dowolnego miejsca na świecie, ale i pozwala zaoszczędzić trochę miejsca (w domowej bibliotece, czy walizce podczas podróży) i pieniędzy (zwłaszcza tym, którzy decydują się na prenumerowanie treści).

prasa na czytnik ebook


PRENUMERATY GAZET I MAGAZYNÓW NA TWOIM CZYTNIKU EBOOKÓW INKBOOKU

Zabierając czytnik ebook inkBOOK ze sobą na wakacje możemy cieszyć się dostępem do ulubionych magazynów, czy prenumerat codziennej prasy, która dzięki dedykowanej aplikacji Publio.pl będzie automatycznie dodawana do Twojego inkBOOKa po połączeniu go z WiFi. Wystarczy pobrać aplikację i zalogować się do swojego konta Publio.pl na czytniku, aby synchronizować półkę i tym samym przenieść wszystkie e-booki i prenumeraty e-gazet do czytnika inkBOOK.


W serwisie Publio znajdziemy blisko 400 dostępnych tytułów prasowych, które będziemy mogli wygodnie przeczytać na czytniku inkBOOK zarówno w pełnym słońcu - relaksując się na plaży, czy w parku, jak i w warunkach gorszego oświetlenia - podróżując autobusem, czy czekając w holu lotniskowym na swój samolot :).