Szukasz gazety do czytania w internecie? A czy wiesz, że na czytniku ebooków inkBOOK możesz swobodnie czytać e-prasę i nie męczyć przy tym wzroku?

Dedykowane aplikacje na czytnik inkBOOK dają Ci możliwość przeglądania magazynów i gazet. Na szczęście z czytnikiem ebooków inkBOOK równie łatwo sięgniesz po codzienną prasę, czy czasopisma, co po ulubioną książkę.

CZYTANIE PRASY NA CZYTNIKU EBOOK - TO TAKIE PROSTE!

Obecnie zdecydowana większość księgarni internetowych coraz częściej rozszerza swoją ofertę, nie tylko o książki elektroniczne, ale i o czasopisma i prasę codzienną. 

Użytkownicy czytników inkBOOK Calypso Plus oraz inkBOOK Focus mogą korzystać z aplikacji "Gazeta Wyborcza", dzięki której dostają dostęp do wydań internetowych Wyborczej już w dniu premiery. Oprócz tego aplikacja umożliwia przeglądanie magazynów tj. "Wysokie Obcasy", "Duży Format" czy "Magazyn Książki" oraz wydań archiwalnych wersji papierowych.  

To efekt zauważalnego trendu: kupowanie, bądź prenumerowanie treści elektronicznych, w tym gazet i czasopism, staje się coraz bardziej popularną opcją zakupu wśród czytelników.

Daje bowiem nie tylko wygodny i szybki dostęp do prasy z dowolnego miejsca na świecie, ale i pozwala zaoszczędzić trochę miejsca (w domowej bibliotece, czy walizce podczas podróży) i pieniędzy (zwłaszcza tym, którzy decydują się na prenumerowanie treści).

prasa na czytnik ebook


PRENUMERATY GAZET I MAGAZYNÓW NA TWOIM CZYTNIKU EBOOKÓW INKBOOKU

Zabierając czytnik ebook inkBOOK ze sobą np. w podróż możemy cieszyć się dostępem do ulubionych magazynów, czy prenumerat codziennej prasy, która dzięki dedykowanej aplikacji Publio.pl będzie automatycznie dodawana do Twojego inkBOOKa po połączeniu go z WiFi.

Wystarczy pobrać aplikację i zalogować się do swojego konta Publio.pl na czytniku, aby synchronizować półkę i tym samym przenieść wszystkie e-booki i prenumeraty e-gazet do czytnika inkBOOK.

WAŻNE: z uwagi na zmianę systemu komunikacji i autoryzacji w Publio, aplikacja przestanie działać. Dotyczy to TYLKO starszych modeli czytników inkBOOK bazujących na Androidzie 4.x.

Dalej istnieje możliwość korzystania z nabytych i nabywanych książek oraz gazet po przesłaniu pliku na czytnik (fizycznie lub funkcją “Wyślij na swój czytnik”). W razie pytań napisz do nas na help@inkbook.eu.


W serwisie Publio znajdziemy blisko 400 dostępnych tytułów prasowych (w tym: Puls Biznesu, Dziennik Gazeta Prawna, Gazeta Wyborcza, Do Rzeczy, Newsweek, Wysokie Obcasy czy Party), które będziemy mogli wygodnie przeczytać na czytniku inkBOOK zarówno w pełnym słońcu - relaksując się na plaży, czy w parku, jak i w warunkach gorszego oświetlenia - podróżując autobusem, czy czekając w holu lotniskowym na swój samolot.

inkBOOK jest więc to nie tylko czytnik ebooków, ale również czytnik gazet!