Od 27 do 30 października potrwają 25. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie. inkBOOK jako jedyny producent czytników ebooków weźmie w nich udział. Przygotowaliśmy wiele atrakcji, w tym KONKURS, w którym do wygrania są aż 3 czytniki inkBOOK!

Tegoroczna edycja targów inspirowana jest polskim romantyzmem. Hasło przewodnie to Młodość – Pasja – Literatura.

Jak co roku, organizatorzy zadbali o różnorodny program, dzięki czemu masz niepowtarzalną okazję, by w jednym miejscu spotkać aż 470 wystawców i 900 autorów!

Oczywiście nie zabraknie także nas.

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie 2022 - co przygotowaliśmy?

Tak jak na tegorocznych targach w Warszawie, tak i w Krakowie na stoisku inkBOOK będzie możliwość zakupu dwóch bestsellerowych modeliinkBOOK Calypso Plus oraz inkBOOK Focus w niższych od rynkowych cenach.

Do każdego zakupu czytnika dodajemy GRATIS eco torbę oraz miękkie poduszki z mikrofibry z niebanalnymi grafikami, w których zakocha się każdy e-czytelnik!


Przyjdź na stoisko D40 w Hali Wisła i weź udział w konkursie!

Ponadto, dla uczestników targów przygotowaliśmy specjalny KONKURS, w którym nagrodzimy aż 3 osoby!

Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz i wrzucisz go do specjalnej konkursowej skrzyneczki. Nagrody powędrują do osób, które w najbardziej kreatywny sposób odpowiedzą na zadane pytanie.


Co można wygrać? Pierwsze trzy miejsca otrzymają od nas czytnik inkBOOK Calypso Plus wraz z e-czytelniczymi upominkami. Dla pozostałych 9 osób przygotowaliśmy nagrody pocieszenia - zestaw gadżetów dla mola książkowego, w tym eco torba oraz specjalna poduszka inkBOOK.

A to wszystko na stoisku D40 w Hali Wisła, od czwartku do niedzieli:
  • 27.10 (czwartek) od godz. 10 do godz. 17
  • 28.10 (piątek) od godz. 10 do godz. 19
  • 29.10 (sobota) od godz. 10 do godz. 19
  • 30.10 (niedziela) od godz. 10 do godz. 17

Czekamy na Ciebie na 25. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie! 💚