Very Peri, ciemna zieleń i burgund - to premierowe kolory bestsellerowego inkBOOK Calypso Plus. Już teraz możesz sprawić sobie lub swoim bliskim czytnik w stylowych odcieniach.

Wejdź na stronę inkbook.pl, wybierz interesujący Cię kolor i ciesz się lekkością czytania w pięknych barwach! 

Do wyboru masz:

Najmodniejszy kolor roku 

inkBOOK Calypso Plus w kolorze Very Peri


Very Peri - kolor 2022 roku Instytutu Pantone! To barwa wyjątkowa, bo łączy w sobie odcienie błękitu, a jednocześnie posiada fioletowo-czerwony podton. Według przedstawicieli Pantone, Very Peri jest podobny do koloru kwiatów barwinka.

Kolor 2022 roku Pantone to także symbol globalnego ducha czasu i przemiany. Prezentuje żwawe, radosne nastawienie oraz zachęca do odwagi w kreatywnej i twórczej ekspresji

Wybór koloru roku przez Pantone to moment, który wyznacza strategiczny kierunek światu designu. 

Z kolei czytnik w kolorze Very Peri to nie lada gratka, dla wszystkich osób, które chcą połączyć miłość do czytania z aktualnymi trendami.    


Głęboki odcień czerwonego 


inkBOOK Calypso Plus w kolorze Burgundy


Burgundy - kolor głębokiej i bogatej czerwieni rubinów, barwą przypominający najsmakowitsze wina. 

Burgund w porównaniu do zwykłej czerwieni jest bardziej wyrafinowany i poważny. Przez swój dominujący charakter symbolizuje ambicję, bogactwo i władzę. 

Szlachetny i dostojny burgund na Calypso Plus jest idealny dla wszystkich miłośników niebanalnych połączeń.

Czytnik w kolorze szmaragdu

inkBOOK Calypso Plus w kolorze Green


Green - ciemna wyrazista zieleń kojarząca się z elegancją, harmonią i spokojem. Odcień, który na myśl przywołuje piękno zielonego klejnotu szmaragdu. 

Barwa daje poczucie ukojenia i ulgi, pozwala się uspokoić i wyciszyć. Dojrzały i pełen wyrazu kolor zieleni Calypso Plus doceni każdy wymagający czytelnik 

Sprawdź je już teraz!