Ponad 40 tys. pozycji ebooków i audiobooków w multimedialnej bibliotece cyfrowej Ebookpoint BIBLIO dostępnej na czytnikach inkBOOK Calypso Plus i Focus. To kolejna aplikacja w inkBOOK Apps, dzięki której nasi użytkownicy mogą wybierać spośród szerokiej oferty najpopularniejszych tytułów.  

Nowocześnie i cyfrowo - BIBLIO przenosi tradycyjną bibliotekę na wyższy poziom. Po ściągnięciu dedykowanej aplikacji z inkBOOK Apps oraz wpisaniu darmowego kodu otrzymanego z biblioteki wypożyczanie książek odbywa się wirtualnie - bez wychodzenia z domu. 

Beletrystyka, poradniki, przewodniki, a także literatura specjalistyczna i edukacyjna - w ofercie BIBLIO każdy wymagający czytelnik znajdzie coś dla siebie. 

BIBLIO na czytnikach inkBOOK 

Korzystanie z aplikacji BIBLIO jest bardzo proste. Po zalogowaniu się do konta za pomocą kodu otrzymanego za darmo z biblioteki dostajemy dostęp do intuicyjnego panelu użytkownika, dzięki któremu można wygodnie przeglądać dostępne w katalogu tytuły. 

Po wyborze i kliknięciu interesującej książki - można ją wypożyczyć. Następnie ląduje ona na wirtualnej półce indywidualnie przypisanej do każdego użytkownika.  

Na jakich zasadach odbywa się wypożyczenie? 

Na podobnych do tych obowiązujących w tradycyjnej bibliotece. Czytelnik może wypożyczyć książkę na określony termin. Informacja dotycząca tego, jak długo dany tytuł będzie dostępny na półce użytkownika, pojawia się od razu po wypożyczeniu. Po upłynięciu terminu czytelnik traci do niego dostęp. 

Co warto podkreślić, książkę można zwrócić jeszcze w trakcie trwania wypożyczenia. Po wykonaniu tej akcji tytuł znika z półki. 

Aplikacja daje każdemu użytkownikowi możliwość podglądu indywidualnych statystyk. Wchodząc w swój profil, czytelnik bez najmniejszego problemu sprawdzi dane dotyczące ilości przeczytanych ebooków czy odsłuchanych audiobooków.  

BIBLIO - korzystaj na czytnikach inkBOOK

To kolejna aplikacja, która pojawiła się w inkBOOK App zwiększając tym samym możliwości jakie dają użytkownikom czytniki inkBOOK

Jak? Ponownie oferując usługę idealnie dostosowaną do ich potrzeb! 

Aplikacja Ebookpoint BIBLIO na inkBOOK zapewnia czytelnikom m.in.: 

✔ bezobsługowe wypożyczenie i zwrot książek, 

✔ nowości dostępne w wersji ebook w dniu wydania, 

✔ intuicyjny panel użytkownika, 

✔ dostosowanie wielkości tekstu,

✔ trzy tryby ekranu - dzienny, nocny i sepia.

Czytniki inkBOOK w parze z aplikacją BIBLIO pozwalają czytelnikom czerpać z zasobów nowoczesnej cyfrowej biblioteki jak najwięcej!