Masz wykupiony abonament BookBeat? A może jesteś e-czytelnikiem i zastanawiasz się, czy warto subskrybować tę platformę? Pobierz aplikację BookBeat na swój czytnik inkBOOK i zobacz, co zyskujesz! 


Co to BookBeat
? To najnowszy serwis oferujący Czytelnikom dostęp do 800 tysięcy ebooków i audiobooków w wielu językach. 

Wykupując abonament do usługi, możesz wybierać spośród nowości i bestsellerów, a także klasyki literatury. 

BookBeat działa też offline, dzięki temu możesz słuchać i czytać bez konieczności podłączania sprzętu do internetu. Jest więc to idealna opcja dla wszystkich, którzy posiadają czytnik i cenią sobie wolność czytania

Brzmi interesująco?

Wszystko, co musisz wiedzieć o tej usłudze: 

Jak założyć konto na BookBeat?

Wejdź na stronę: www.bookbeat.pl. Następnie w górnym prawym rogu kliknij w opcję Wypróbuj za darmo i stosując się do wyświetlanej instrukcji - stwórz swój profil. 

Kolejnym krokiem jest pobranie aplikacji na telefon, tablet lub czytnik inkBOOK.  

Logujesz się na wybranym urządzeniu i… gotowe. Możesz słuchać i czytać korzystając z zasobów oferowanych przez tę usługę. 

Ważne: tworząc konto, dostajesz darmowy dostęp na miesiąc, po tym czasie zostaniesz poproszony o wskazanie pakietu subskrypcji. 

Ile kosztuje BookBeat?

Serwis przygotował dla swoich użytkowników aż trzy pakiety do wyboru. Możesz więc skorzystać z opcji miesięcznych abonamentów: 

  • Basic - to 20 godzin słuchania w kwocie 19,99 zł. 
  • Premium - oferuje 100 godzin słuchania za 29,99 zł.
  • Unlimited - bez limitu godzin to koszt 39,99 zł.

Bez względu na wybór abonamentu, serwis przygotował także tzw. konto rodzinne, w ramach którego możesz stworzyć do 5 profili. Każda dodatkowa osoba to koszt 9,99 zł miesięcznie. 

Z kolei studenci mają aż 50% zniżki na pakiet Basic. To jedynie 9,99 zł za 20 godzin słuchania. 

Ważne: wybrany rodzaj subskrypcji możesz zmienić w dowolnym momencie. BookBeat na czytniku inkBOOK

To jedyne tego typu urządzenia na rynku, które obsługują aplikację BookBeat. Możesz pobrać ją na dwa modele czytników ebooków: inkBOOK Calypso Plus oraz inkBOOK Focus.

BookBeat na czytniku inkBOOK to rewelacyjna opcja dla wszystkich miłośników książek, którzy oprócz ebooków cenią sobie także bezproblemowy sposób słuchania audiobooków. 

Jak? Wystarczy, że do czytnika przy pomocy funkcji Bluetooth podłączysz bezprzewodowe słuchawki lub głośnik.  

Aplikacja BookBeat na czytnik inkBOOK daje Ci dostęp nie tylko do 800 tys. e-książek, ale przede wszystkim do komfortowej lektury. Dzięki ekranowi E Ink, w który wyposażone są urządzenia inkBOOK, możesz czytać przez wiele godzin bez szkody dla Twoich oczu. 

To największa przewaga czytników ebooków nad tabletem czy telefonem. Dlatego nie wahaj się i już teraz pobierz aplikację BookBeat na swój czytnik inkBOOK! 

Co warto słuchać na BookBeat?

To proste: czego tylko chcesz, bo wybór należy tylko i wyłącznie do Ciebie! 

W aplikacji BookBeat na czytniku inkBOOK znajdziesz liczne nowości, bestsellery oraz przygotowane zestawienia tzw. Hitów dnia czy BookBeat poleca. 

Ile książek na BookBeat?

Aż 800 tys. książek i to nie tylko po polsku! W ofercie znajdziesz audiobooki w językach takich jak: angielski, niemiecki, hiszpański, szwedzki czy duński.  

W zależności od tego, na jaką książkę masz aktualnie ochotę, możesz przebierać w katalogach pełnych fantastyki, thrillerów, powieści kryminalnych, reportaży czy nawet young adultBookBeat za darmo 

To oczywiście jest jak najbardziej możliwe. Na początek przy założeniu konta dostajesz bezpłatny miesiąc próbny. 

BookBeat daje 30 dni za darmo, dzięki czemu możesz zapoznać się z usługą i zdecydować czy po zakończeniu okresu próbnego wykupić subskrypcję. 

BookBeat za darmo możesz mieć także dzięki karty podarunkowej. To dobre rozwiązanie jeśli chcesz sprawić prezent sobie lub komuś bliskiemu! 

Szczegóły dotyczące karty podarunkowej znajdziesz na ich oficjalnej stronie. 

Jak zrezygnować z abonamentu BookBeat?

Z subskrypcji możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto i w zakładce Abonamenty klikniesz przycisk Zrezygnuj z subskrypcji. 

Ważne: gdy to zrobisz, tracisz dostęp do usługi! 

Już wiesz, jak zrezygnować z abonamentu BookBeat - a co jeśli po pewnym czasie chciałbyś wrócić do korzystania z tej usługi? Jest to jak najbardziej możliwe. Logujesz się na swoje konto, klikasz Aktywuj subskrypcję i cieszysz się dostępem do udostępnionych e-książek!

BookBeat czy Storytel 

Wszystko zależy od Twoich czytelniczych potrzeb. Obie aplikacje oferują dostęp do ogromnych katalogów e-książek. 

W ramach subskrypcji Storytel dostajesz dostęp do tzw. Storytel Original, czyli ekskluzywnych audiobooków nagrywanych specjalnie na tę platformę.

Z kolei korzystając z abonamentu BookBeat możesz słuchać książek w różnych językach, w tym szwedzkim czy duńskim.  

Wybór należy tylko do Ciebie.