To za co wszyscy kochamy czytniki książek to nie tylko możliwość szybkiego dotarcia do dziesiątek tysięcy e-booków, czy e-gazet, ale również dowolność personalizacji
Czytniki ebooków w przeciwieństwie do tradycyjnych papierowych książek pozwalają ich użytkownikom na przejęcie (przynajmniej częściowe) kontroli nad stroną książki. I tak według własnych potrzeb i preferencji, możemy dostosować rozmiar czcionki wyświetlanej strony, jej krój, a nawet zmienić wielkość marginesów, czy interlinii. Wszystko po to aby, cieszyć się wygodą czytania przez wiele godzin, nie męcząc przy tym oczu.

Jeśli zależy Wam na nadaniu inkBOOkowi jeszcze bardziej osobistego charakteru, możecie również skorzystać z opcji zamieszczenia personalizowanych wygaszaczy ekranu.

Ta funkcja z pewnością spodoba się nie tylko użytkownikom czytnika, lecz również tym, którzy kupują czytnik inkBOOK w prezencie. Pozwoli Wam na umieszczenie, innej niż domyślna, grafiki na ekranie uśpienia czytnika. Na stworzonej przez Was w dowolnym programie graficznym “tapecie", możecie umieścić spersonalizowane życzenia czy wiadomość, którą obdarowana osoba zobaczy za każdym razem wprowadzając czytnik w stan uśpienia.

JAK DODAĆ WYGASZACZ EKRANU NA CZYTNIK INKBOOK?

1. Znajdź grafikę, która Ci się spodoba lub stwórz własną i pobierz w wymiarach odpowiadających danemu czytnikowi - (możesz ją także dostosować do tych wymiarów w dowolnym programie graficznym).

Wymiary poszczególnych modeli to:

  • inkbOOK Calypso jest to 1024 x 758
  • inkBOOK Prime 1024 x 758
  • inkBOOK Prime HD 1448 x 10722
  • inBOOK Lumos 800 x 600

2. Prześlij grafikę na czytnik. Możesz to zrobić za pomocą kabla USB, karty micro SD lub poprzez usługę Wyślij na inkBOOKa ( o usłudze Wyślij na inkBOOKa pisaliśmy już w naszym wcześniejszym poście pt.Wyślij na inkBOOKa, nowa usługa przesyłania plików do Twojego czytnika!

3. Na swoim czytniku wejdź w Ustawienia > Spersonalizuj swojego inkBOOKa > Zmień grafikę na ekranie blokady i wybierz swój ulubiony wygaszacz z listy!

jak zmienić wygaszacz na czytniku inkbook

Teraz już wiecie jak nadać czytnikowi osobistego charakteru. Funkcjonalność zmiany wygaszacza to doskonała metoda na personalizację urządzenia!