Ponad 35 tysięcy ebooków i około 1500 audiobooków - to oferta księgarni internetowej Woblink, z której już teraz dzięki dedykowanej aplikacji mogą korzystać użytkownicy inkBOOK Calypso Plus oraz inkBOOK Focus. Jak pobrać aplikację Woblink na czytnik inkBOOK? Wystarczy skorzystać z inkBOOK Apps.  

Co to Woblink? To jedna z najbardziej znanych platform, dzięki której czytelnicy obok książek papierowych mogą kupować ebooki i audiobooki. W ofercie Woblink oprócz powieści obyczajowych znajdują się m.in. reportaże, fantastyka czy nawet książki dla najmłodszych. 

Woblink to też akcja Czytaj.pl. Zasady wydarzenia są proste: przez cały miesiąc udostępnianych jest za darmo 12 bestsellerowych ebooków i audiobooków. Jak wziąć udział w akcji Woblink Czytaj.pl? Wystarczy aplikacja mobilna Woblink, dzięki której można pobrać specjalny kod QR odsyłający do biblioteki, z której można pobrać tytuły biorące udział w akcji. 


Aplikacja Woblink, czyli szybko, łatwo i przyjemnie

E-księgarnia Woblink oferuje ebooki dostępne w formatach takich jak mobi, epub, Kindle czy PDF.

A jak działa Woblink? Na takich zasadach jak wszystkie inne księgarnie internetowe oferujące ebooki. Zakupione na tej platformie e-książki trafiają bezpośrednio na indywidualnie przypisaną do każdego użytkownika wirtualną półkę. Dzięki temu z zakupionych w e-księgarni treści można już po chwili korzystać na czytniku inkBOOK. 

Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie nieograniczony dostęp do książek, bez względu na okoliczności. Z aplikacją Woblink na czytnikach inkBOOK wirtualna biblioteka jest zawsze pod ręką. 

Woblink a dodatkowe korzyści 

Rabaty, zniżki, a nawet udostępnianie darmowych ebooków - te działania nie są obce e-księgarni Woblink. Po zalogowaniu do konta możesz skorzystać z atrakcyjnych ofert, które umożliwią Ci rozbudowanie swojej czytelniczej e-półki. 

Do Twojej dyspozycji Woblink przygotował m.in.: 

Program Bumerang!, czyli specjalna oferta, w której za każde wydane 10 zł, otrzymujesz kod rabatowy o tej samej wartości. Dla przykładu, jeśli Twoje zakupy w Woblink wyniosły 40 zł, otrzymasz 4 kody na 10 zł każdy. 

Zestawienie Top100 - nie wiesz jaką książkę przeczytać następną? Chcesz zobaczyć, które tytuły cieszą się obecnie największą popularnością? Spodoba Ci się zatem przygotowywany przez Woblink ranking stu tytułów, które warto znać. Wystarczy, że zajrzysz do dedykowanej zakładki na stronie głównej e-księgarni. 

Darmowe ebooki do pobrania - dla wszystkich czytelników Woblink przygotował katalog z ponad tysiącem darmowych książek do pobrania. To dobre rozwiązanie, jeśli chcesz np. przetestować, jak działa aplikacja Woblink na Twoim czytniku - wystarczy, że skorzystasz z tej bezpłatnej oferty.

BONbowe Karty Podarunkowe - w Woblink znajdziesz ebook na prezent, idealny dla każdego książkoholika. Przyjaciel korzysta z czytnika inkBOOK i chcesz sprawić mu niespodziankę? Nic prostszego! Wystarczy, że wybierzesz na stronie Woblink kwotę, na jaką ma opiewać bon, kupujesz, a następnie przesyłasz go (lub drukujesz, by podarować osobiście) do osoby, która ma zostać obdarowana! BONbowa Karta Podarunkowa jest ważna 12 miesięcy i może zostać wykorzystana na zakup ebooków i audiobooków.


Aplikacja Woblink na czytnik inkBOOK 

Masz czytnik inkBOOK Calypso Plus lub inkBOOK Focus, zainteresowała Cię oferta i zastanawiasz się jak pobrać aplikację Woblink? Już podpowiadamy!

Sprawa jest bardzo prosta. Tak jak inne dostępne aplikacje, tak i tą znajdziesz gotową do pobrania w inkBOOK Apps

Cały proces zamyka się w zaledwie kilku krokach i jak możesz zobaczyć poniżej - nie jest skomplikowany. 

  1. Włącz czytnik i połącz się z siecią WiFi.
  2. Wejdź do inkBOOK Apps, wyszukaj i następnie pobierz aplikację Woblink.
  3. Zaloguj się do aplikacji Woblink na swoim czytniku.
  4. Gotowe! Ciesz się komfortowym dostępem do swojej indywidualnej półki Woblink z poziomu czytnika. 

Aplikacja Woblink na czytnik inkBOOK jest całkowicie darmowa!

Jak pobrać ebooka z Woblinka na czytnik inkBOOK?

Najważniejszym krokiem jest logowanie do Woblink. Możesz zrobić to z poziomu komputera lub czytnika inkBOOK. 

Logując się do aplikacji Woblink na czytnik inkBOOK, zyskujesz dostęp do swojej półki, na której znajdą się wszystkie zakupione książki. By tak się stało, musisz ją jedynie zsynchronizować. Dzięki temu wszystkie ebooki od razu pojawią się na Twoim urządzeniu, gotowe do czytania!