Oprogramowanie 4.0.0 dla czytników inkBOOK Calypso Plus i inkBOOK Focus jest już dostępne. Aktualizacja wprowadza kilka istotnych ulepszeń i… niespodziankę. Zobacz, co przygotowaliśmy z myślą o Twoim komforcie czytania.  

By pobrać najnowszą wersję oprogramowania wystarczy podłączyć czytnik do sieci Wi-Fi. Na ekranie wyświetli się komunikat, który poinformuje Cię o dostępnej aktualizacji. Zatwierdź go i poczekaj na rozpoczęcie procesu aktualizacji. Całość może zająć od kilku do kilkunastu minut, a po jego zakończeniu czytnik uruchomi się ponownie. 

Przed pobraniem aktualizacji naładuj czytnik! Przerwana lub niedokończona aktualizacja może źle wpłynąć na działanie Twojego urządzenia. 


Aktualizacja oprogramowania inkBOOK - co się zmienia? 

Wraz z najnowszą aktualizacją ulepszyliśmy kilka funkcji - dla Twojego komfortu użytkowania. Pobranie nowej wersji oprogramowania czytników inkBOOK wprowadza m.in.: 

✅ nową przeglądarkę internetową, która działa jeszcze szybciej i stabilniej;
✅ nową wersję aplikacji “Biblioteka” i serwisu inkBOOK Apps;
✅ poprawa działania funkcji zmiany wygaszacza ekranu;
✅ obsługę kont Adobe/Biblos i uporządkowany katalog książek;
✅ instrukcję obsługi w języku hiszpańskim;
✅ poprawioną stabilność i szybkość działania systemu.

Nowa aktualizacja oprogramowania wprowadza jeszcze jedną zmianę. Najlepsze zostawiliśmy na koniec! 

Niespodzianka, czyli Wojciech Chmielarz i jego „Długa Noc”

Aktualizacja 4.0.0 to także PRZEDPREMIEROWY fragment najnowszej książki jednego z najbardziej poczytnych polskich autorów - Wojciecha Chmielarza! 

„Długa Noc” to wyczekiwana kontynuacja losów komisarza Jakuba Mortki, który szturmem podbił serca wszystkich fanów kryminałów. W najnowszej książce, na mężczyznę czeka największe wyzwanie w jego życiu. Czy uda się ocalić najbliższe mu osoby i jak daleko jest w stanie się posunąć, by zadbać o ich bezpieczeństwo? 

Chmielarz w swoim stylu i bez żadnych kompromisów wciąga czytelnika w historię Mortki, od której wprost nie da się oderwać! 

„Długa Noc” - Wojciech Chmielarz, Wydawnictwo Marginesy, 2022 Warszawa
„Długa Noc” - Wojciech Chmielarz, Wydawnictwo Marginesy, 2022 Warszawa

Premiera książki zaplanowana jest na 15.06.2022 r., ale już teraz - przed wszystkimi innymi czytelnikami - możesz przeczytać przedpremierowy fragment pierwszego rozdziału! 

To efekt współpracy marki inkBOOK, Wojciecha Chmielarza i Wydawnictwa Marginesy. Dla wszystkich obecnych użytkowników modeli Calypso Plus oraz Focus, a także dla wszystkich osób, które w przyszłości kupią czytnik inkBOOK, „Długa Noc” będzie darmowym fragmentem testowym. 

Dzięki temu e-czytelnicy od samego początku przygody z urządzeniami inkBOOK wspierają nie tylko polską firmę, ale także twórczość polskich autorów!